Премини към съдържанието

Челси - Чужая невеста

от shefkata,17.12.2010
  • 500 прегледа
  • 0 коментара

Много нежничка песен ! :)

Препоръчани коментари

Коментари

Все още няма коментари.

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• Кой гони българите днес
      от: ДИоNД · 21.11.2019
      Какви страсти и каква борба. Момичета друга играчка освен интернет нямате ли си?! Чудя се да се смея или да плача. Разбирам вашата взаимна вражда, но не разбирам вашия инат. Вие си знаете какво целите, но освен враждебност и т.н., то тук не всички са сеирджии. Малко жал ме хваща и за двете. Дърпате една чужда черга, но нямате идея в какво да я превърнете освен във някаква ваша борба. Ползувайте умерения тон. Това е всичко. Определени ваши изблици ще се цензурират. Какво толко
    • Кой гони българите днес
      от: Анита Христова Трифонова · 13.11.2019
      КОЙ ГОНИ БЪЛГАРИТЕ И ОТ ИНТЕРНЕТА, БЪЛГАРКИТЕ!? ВЪВ ФОРУМА НА КАЛДАТА, КОЙТО НЯМА НИЩО ОБЩО С КАТЕГОРИЯ ПОЕЗИЯ БАБАТА РОСА НАРЕДИ ДА МЕ БЛОКИРАТ-ЗАЩО ЛИ И ДВАТА МИ ПРОФИЛА?!  ПОЗНАЙТЕ! ИСКА ТЯ ДА Е "ОТГОРЕ" НАД ВСИЧКИ И ВСИЧКО И СИ ПЛАЩА! НО НЯМА ДА СТАНЕ ,ВОЙНАТА ТЕПЪРВА ЗАПОЧВА И ЯВНО ТУК НЕ , ПЛАТИЛА СИ Е! ХАЙДЕ ДРАСКАЙ СИ ТАМ И СЕ ЧЕТИ САМА, АЗ ИМАМ ОЩЕ 10 ПЪТИ ПО ТОЛКОВА ,ДА СИ ТЕ ДОЛЮБВАТ ТУК ТЕЗИ ДЕТО ТИ ХОДЯТ ПО АКЪЛА- СЛАВА БОГУ ИНТЕРНЕТА НЕ Е ТВОЙ! СЛЕДВАЩ
    • Как да те асимилирам?!
      от: Анита Христова Трифонова · 13.11.2019
      Росица Копукова е въздух под налягане! И ТЯ НЕ Е НАКАЗАНА, ЗАЩО ПОЗНАЙТЕ! Мене наказват, защото КОНТРАатаките ми и защитата ми е УСПЕШНА!     Например - Самотна „гургулица“ възпява своите творения, на балкон в паница попара сърба, прави бдения. Пази си перата и проскубана в главата, слугува на нагона  „цяло лято на балкона“. Самотна „гургулица“ пера събира по балкона, горкичката женица гони я хормона.
    • Докога ще търпите
      от: Анита Х. Трифонова · 8.11.2019
      apostapostoloff - Четри зевзека от блога са се съюзили срещу теб 03.11 06:19 и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично. Голяма преебушка са ти скроили. цитирай sekirata - Както казах и то не един път сайта е пълен с ЛУДИ , като Вас и баба Ви Роса! И платени драскачи. 04.11 20:22 apostapostoloff написа: и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично.
    • Бъди
      от: Анита Христова Трифонова · 6.11.2019
      Зли сили, гонят всички люде, но доброто ще го бъде! Дяволът бори се със Бога в борба  решаваща и мога да предположа кой ще победи! Малко Ви остава сили зли!
  • Добави ново...