Премини към съдържанието

Най - Големите Гафове В Шоуто На Слави

от Hanibal_Lektar,22.12.2010
  • 2082 прегледа
  • 1 коментар

смееех !

Препоръчани коментари

Коментари

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• Жадувам
      от: Бай Пешо · 18.01.2020
      Браво! аз съм Ви голям фен
    • Ах, тази любов!
      от: Anita Hristova Trifonova · 16.01.2020
      любовна и еротична поезия  Анита Христова Трифонова sekirata cekupama    
    • Не мога
      от: Anita Hristova Trifonova · 14.01.2020
      А ти, Копукова -  НАВЛЕК, стига си драскала несмислени текстове на уж песнички, които нито ги свириш, нито пееш, но се дракаш с мене и дъщеря ми, защото си нямаш деца, дъщеря , нещастнице и ще си умреш от злоба! А тук докладвам, но никой не ме чува! Но за мене ако някой ревне веднага ЧУВАТ И  СЛЕДВА НАКАЗАНИЕ! Шуробаджанащина!
    • Глава ли те боли, сино мой?
      от: Анита Христова Трифонова · 14.01.2020
      Кога ще ми разрешите да мога да си редактирам коментарите и изтривам цинизмите на уж поетесата Копукова , които пуска  по мене? ПРОВОКАЦИЯ СЛЕД ПРОВОКАЦИЯ , ИНТРИГИ ...! Въпросната си пуска каквото и където и  скефне за мене необезпокоявана, но то така много лесно. И аз да знам, че съм защитена от управата на даден сайт ще си правя каквото искам, но хората ви гледат сеира, освен че пред мене се излага тази с троловете  и фейковете си и тук! Да пропее и просвири тук, но слон е стъпил на ушите и щ
    • Мерак - хумористична народна песен
      от: Анита Христова Трифонова · 12.01.2020
      Питам админа! Защо обидните коментари на Росица Копукова и на нейни хора тук нямам право да ги трия? Отговарям! Защото няма кой да ми отговори, убедих се. Защото да си навие на ината и направи кефа с простотии, с друго не е способна,както и да изтривам тези мои постове, които тя избира , като най - посещавани, а тя  да пуска грозни коментари по мене под тях! И ТОВА  ГО ТЪРПИТЕ, НЕ БИЛО ШУРОБАДЖАНАЩИНА? И  още други трикове ...?!
  • Добави ново...