Премини към съдържанието

Mercedes G клас с двигател от баварише моторише

от サムライオートバイ,26.07.2016
  • 877 прегледа
  • 0 коментара

Тия изроди се пробват от много време, след няколко катастрофи, да ремонтират един "гангстерски" джип и да го карат те. Сега гледам вече са на двайсет и някоя серия. Не е лош сериала който няма какво да прави да гледа и да учи руски на аванта.

Препоръчани коментари

Коментари

Все още няма коментари.

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• Кой гони българите днес
      от: Анита Христова Трифонова · 13.11.2019
      КОЙ ГОНИ БЪЛГАРИТЕ И ОТ ИНТЕРНЕТА, БЪЛГАРКИТЕ!? ВЪВ ФОРУМА НА КАЛДАТА, КОЙТО НЯМА НИЩО ОБЩО С КАТЕГОРИЯ ПОЕЗИЯ БАБАТА РОСА НАРЕДИ ДА МЕ БЛОКИРАТ-ЗАЩО ЛИ И ДВАТА МИ ПРОФИЛА?!  ПОЗНАЙТЕ! ИСКА ТЯ ДА Е "ОТГОРЕ" НАД ВСИЧКИ И ВСИЧКО И СИ ПЛАЩА! НО НЯМА ДА СТАНЕ ,ВОЙНАТА ТЕПЪРВА ЗАПОЧВА И ЯВНО ТУК НЕ , ПЛАТИЛА СИ Е! ХАЙДЕ ДРАСКАЙ СИ ТАМ И СЕ ЧЕТИ САМА, АЗ ИМАМ ОЩЕ 10 ПЪТИ ПО ТОЛКОВА ,ДА СИ ТЕ ДОЛЮБВАТ ТУК ТЕЗИ ДЕТО ТИ ХОДЯТ ПО АКЪЛА- СЛАВА БОГУ ИНТЕРНЕТА НЕ Е ТВОЙ! СЛЕДВАЩ
    • Как да те асимилирам?!
      от: Анита Христова Трифонова · 13.11.2019
      Росица Копукова е въздух под налягане! И ТЯ НЕ Е НАКАЗАНА, ЗАЩО ПОЗНАЙТЕ! Мене наказват, защото КОНТРАатаките ми и защитата ми е УСПЕШНА!     Например - Самотна „гургулица“ възпява своите творения, на балкон в паница попара сърба, прави бдения. Пази си перата и проскубана в главата, слугува на нагона  „цяло лято на балкона“. Самотна „гургулица“ пера събира по балкона, горкичката женица гони я хормона.
    • Докога ще търпите
      от: Анита Х. Трифонова · 8.11.2019
      apostapostoloff - Четри зевзека от блога са се съюзили срещу теб 03.11 06:19 и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично. Голяма преебушка са ти скроили. цитирай sekirata - Както казах и то не един път сайта е пълен с ЛУДИ , като Вас и баба Ви Роса! И платени драскачи. 04.11 20:22 apostapostoloff написа: и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично.
    • Бъди
      от: Анита Христова Трифонова · 6.11.2019
      Зли сили, гонят всички люде, но доброто ще го бъде! Дяволът бори се със Бога в борба  решаваща и мога да предположа кой ще победи! Малко Ви остава сили зли!
    • Как да те асимилирам?!
      от: Анита Христова Трифонова · 6.11.2019
      Симеоновското чудо за мене е магия вуду (voodoo), шопкините са много лоши - софиянки по галоши. До 1961 - село и кабинков лифт е дело на нечии пари изпрани, а това не е от лани! Канализация там няма, всичко е септична яма. Астроложки, поетеси... само дето оня - Меси не дойде да се изкаля и зимата да се -"пързаля". На Боби  майката  кълне- фолк певицата да мре, а внучката и Вивиана с майка Хайке
  • Добави ново...