Премини към съдържанието
от Анита Христова Трифонова, 4.08.2019
  • 265 прегледа
  • 1 коментар

Но тя sekirata - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama

Препоръчани коментари

Коментари

И етo на друго място, където уж са засегнати от поста ми - ( ! Очаква одобрение) ЗА ТЕБЕ blog.bg, ПСИХИЧЕСКИЯТ ТИ ТОРМАЗ КЪМ МЕН ДА СПРЕ!

не го трият, дори е със значка , a тук е  с удивителна и не го пускате, калдата, защо?

02.04.2013 12:12 - И така заради трите ми критикарски поста, клип за хора от този сайт ме свалиха дори от активни -тогава, а сега профилът ми е окастрен и в девета глуха, качвам  с триста зора!

автор: sekirata категория: Поезия   

прочетен: 2369 коментари: 1    гласове: 11

последна промяна: 27.04.2013 12:04

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg

едни и същи тичат по мене, реват по сайтове на админи

ВСИЧКОТО Е ОТ ЗАВИСТ И ЕТО И ДНЕС 11ЯНУАРИ 2021

Следните ограничения са активни в момента:

ограничение за публикуване

Благодаря, нема що! Измислихте причина ,че да остана с един профил, така го правите от време на време с наказания.Ами когато поисках в началото да ми съберете двата профила ,защо не пожелахте? 

И ОТНОСНО ПРОТЕСТИТЕ

нали имате симеоновски журналистки да Ви го обяснят, но просто  ТАКА СТЕ ПОЖЕЛАЛИ, САЙТА Е ВАШ! 

НО АЗ ЩЕ СИ ПИША, КАЧВАМ НА ДРУГИ МЕСТА , не само  в блогбеге, ТОВА КОЕТО ВИЕ ТУК НЕ МИ ДАВАТЕ И СЕ ИЗЛАГАТЕ!

ЯСНО Е ЗАГЛАВИЕТО

НА ПОСТОВЕТЕ МИ -  ...дни ОТ  антиправителствените протести..

Има едно ОТ ?!?  Това не значи че има антиправителствени протести, това са демонстрации с по-малко хора впредвид времето, климат, полиция,пандемия, диктатура...и медии с платени журналя и сайтове,ТВ.

Вижте в постовете ми, личи си, ако не е преправено,както се преправят много мои неща,че заглавията на тези ми постове са различни за различните месеци,имаше протести по 100 000 протестиращи.

Убихте се да ме наказвате,ами останете си с Копуча и тресчо..ха,ха!

Прозрачни сте. Не мерите с един аршин.

"За кокошка нема прошка, за милиотни нема закони"

Това не еобида, истина е.

Следните ограничения са активни в момента:

·         Ограничение за публикуване

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

https://www.kaldata.com/forums/guidelines/

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване