Премини към съдържанието

Личен албум на Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

от Анита Христова Трифонова, 4.08.2019
  • 152 прегледа
  • 5 коментара

Личен албум  на Анита Христова Трифонова  sekirata cekupama

Препоръчани коментари

Коментари

"Секирата" - това е прозвището Ви сред учениците Ви? 

Сподели този коментар

Линк към коментара
на 4.08.2019 г. в 11:25, Иванчов написа:

"Секирата" - това е прозвището Ви сред учениците Ви? 

Не познахте! Това ми го измислиха съвременните поети и поетеси най вече, една групичка от "най-талантливите". И тук в калдата ги гледам  дори във видеата  макар че са И в категория поезия в сайта, не в блога някои като Meri Meri , norass, infiniti, anabela, iskra...Rosiela, Wonder, sofisofi, benelina, Марин ...плевенчанки бол от sibir , bis ,  Джулия,  blog.bg и други сайтове където шатрят. Та и мъже творци- Георги, toti...:)))  Трън в очите им съм още, особено на Плевенските. А с учениците си нямах и нямам проблем, още ме поздравяват и се интересуват как съм. Пак с изключение на няколко.

За чалгарите бях -libertta и ги побърквах по форумите им, защитавах заблудената си дъщеря. Но нали децата не всичките приличат на родителите си , на майка си?!

imageproxy (5).jpg

3c6.jpg

Сподели този коментар

Линк към коментара

Моля на вниманието на админ!

Вчера знам колко клипа имах в този си профил, днес един липсва, ЯВНО бързо се действа, освен че установих преди седмици, че доста клипове и в двата ми профила са изтрити,  и трябва пак да ги пускам. А колкото до Вас "Иванчов"  както се прекръствате  , така лесно и пращате на...чуждите деца.  Благодаря Ви, няма що, може би защото съм Ви блокирала и си правите тук каквото си искате с няколкото навярно мои зложелатели с нови профили , прекръстени .

СЛЕДЯ КАКВО ПУСКАМ И КОГАТО ГО ТРИЕТЕ ГО ПОВТАРЯМ, само не знам НА КОГО ПРАВИТЕ КЕФА? Не каня никой с бъклица в профилите си тук най малко пък да обижда, дори децата ми. Срамно, Завистливи и злобни!

Няма да трия коментари, но няма и да отговарям за злобни нападки,обиди  от луди и болни, които се пишат и  на лекари -neroni  блокирани при това, както и иронични закачки от по други особи.... ;

Сега изведнъж без да пускам клип бройката на клиповете ми се промени,но клипът го няма все още... , но нищо чудно пак да се завърти. Ок. Не претендирам да съм хакер.  И Ясно, правите си майтап с мене, но нали знаете, че който се смее на другите един ден той става за смях! 

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

b58a230b370d.jpg

Сподели този коментар

Линк към коментара

Аз не съм Ви се подигравал засега. 

Писахте, че сте спасявала детето си от заблуди, та питах дали сте успяла да го разблудите. 

Сподели този коментар

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...