Премини към съдържанието

Мария - момичето, което уби изнасилвача си

от Анита Х. Трифонова,23.08.2019
  • 67 прегледа
  • 0 коментара

Мария - момичето, което уби изнасилвача си 

"За мен следното се е случило: момичето е послужило за стръв на тоя боклук Боньо. Убиецът е друг, мъж, здрав прав и с голяма мъст в душата към този Боньо. Така да се каже спретнали са му схема за убийството му. И с право! Вероятно има и замесен полицай на високо ниво, макар и регионално за Стара Загора. Момичето не е убило никого, послужило е за стръв, както написах. Схема. На дебел човек да се пререже бедрена артерия... от гладно (на диета) момиче 50 кг. - не на мен тия! Но е хубаво, че такъв боклук е под земята вече."

Това е истината. А това,че момичето не е от скромните, които май са на изчезване е повече от ясно. Всичко е пари,  за пари това е повече от ясно ,но това животно е лежало 30 години в затвора и  има доста богато престъпно досие, заслужил си е смъртта.

Седмото ми чувство говори, че преди тази Мария той е пипнал някъде , където не  е трябвало - на голям човек дете или съпруга и Мария е била стръвта. Този мъж , който е влизал за снимките...изобщо не е случайност това. Но Мария е много силна за годините си и как гледа, о, Боже! Особено, озлобено, като животно... КАК ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ЖИВОТА СИ ОЗЛОБЕНА И РАНЕНА?! ДОРИ И СИЛНА.

Препоръчани коментари

Коментари

Все още няма коментари.

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...