Премини към съдържанието
  • ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• Имам малко любов
      от: nedka12 · 21.10.2019
      Здр., веднага нещо ми подсказа , че си ти. Радвам се. Толкова стойностни неща публикуваш, но нямаш много почитатели. Ти си войствена натура, говориш направо, истини, които много хора не могат да приемат, за съжаление. Освен това , чак сега забелязах, че си Русофил, аз също обичам руския народ. Имам много приятелки , всички са верни и отговорни. Прекрасни са. Понякога ще си пишем. Само ми обясни , тук публично ли е. Аз случайно влязох в един форум. Не съм запозната много, като по-рано с
    • Имам малко любов
      от: Анита Христова Трифонова · 21.10.2019
      Здр! Сещам се за Вас и за приятеля Ви в сибирбеге - сайта, който изтриха, но преди това мене изтриха! Тук съм с два профила, но с подобни аватари все със секира на езика си! Така се получи, че ми изчезна профила тук, направих друг чрез друг сайт да влизам , но вече бях започнала и така продължих с двата си профила тук  -все А.Х.Т. -Анита Христова Трифонова -sekirata cekupama. Тук не ми сляха двата профила, но ми изчезват клипове и постове от двата ми блога. Не пиша в категория поезия тук заради
    • Имам малко любов
      Здравейте, много ми харесва това клипче, същевременно ми напомни за една потребителка с псевдоним - секирата, която лично аз много уважавах , защото оценявах по достойнство нейните клипове, стихове  и прочие. Много бих се радвала, ако става въпрос за една личност, от тогава минаха доста години, сайтът не съществува отдавна, по-точно бих искала да се свържа с нея.  Прекрасна вечер ви пожелавам.
    • "Летела пуля" группа "Яхонт"
      Ех, много тъжно. Колко смели момчета, каква любов към Родината. Свободата се постига трудно , висока е цената. Дали за това у нас представата е друга , освен че се приема за даденост и не се цени се е превърнала в безобразна свободия, за съжаление. няма база за сравнение...  
    • На Лора  на Яворов Анита Христова Трифонова
      от: Анита Х. Трифонова · 21.10.2019
      Дело Яворов 205/1913 https://fibro.bg/lora-i-yavorov/ Кой уби Лора Каравелова?   Едно уточнение и допълнение: Филми, истини, лъжи...Но истината е погребана! Голям поет, но женкар, хаймана! И ако Лора носи последствията от престой в католически пансиони,  от загуба на дете и разводи, изневери, то Яворов буквално  си играе с жените, но при Лора не случи!     
  • Добави ново...