Премини към съдържанието
от kristiyan.channel,12.09.2019
  • 123 прегледа
  • 2 коментара

В това видео отговарям на въпросите които вие ми бяхте задали в instagram (РЕДАКТИРАНО)

Препоръчани коментари

Коментари

Някой да Ви кара да ходите със скъпи телефони в училище, та и в часовете?!

Малкият , много се вживяваш, а чии поръки изпълняваш?

Личи си.

Боже, какво самочувствие...!  А дали има покритие? Горкият youtube.com!

Сподели този коментар

Линк към коментара
на 12.09.2019 г. в 13:10, Анита Христова Трифонова написа:

Някой да Ви кара да ходите със скъпи телефони в училище, та и в часовете?!

Малкият , много се вживяваш, а чии поръки изпълняваш?

Личи си.

Боже, какво самочувствие...!  А дали има покритие? Горкият youtube.com!

Здравейте Анита Христова Трифонова,

Бих изкал да ви попитам защо гледате хората с какви телефони ходят на училище и т.н.  Благодаря ви за мнението но все пак не смятам, че вие можете да разберете каква е цялата идея на тези видеа. Защо не погледнете и другите

1. The Clashers
  2. The Boxing Antelope
  3. Erika Doumbia
  4. Geri Petkova
  5. inStant
  6. Stefie
  7. FlapaBoom 

Ще ви помоля да гледате видеа които са за вашата възраст и ги разбирате. 😀😀😀

Сподели този коментар

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• Имам малко любов
      от: nedka12 · 21.10.2019
      Здр., веднага нещо ми подсказа , че си ти. Радвам се. Толкова стойностни неща публикуваш, но нямаш много почитатели. Ти си войствена натура, говориш направо, истини, които много хора не могат да приемат, за съжаление. Освен това , чак сега забелязах, че си Русофил, аз също обичам руския народ. Имам много приятелки , всички са верни и отговорни. Прекрасни са. Понякога ще си пишем. Само ми обясни , тук публично ли е. Аз случайно влязох в един форум. Не съм запозната много, като по-рано с
    • Имам малко любов
      от: Анита Христова Трифонова · 21.10.2019
      Здр! Сещам се за Вас и за приятеля Ви в сибирбеге - сайта, който изтриха, но преди това мене изтриха! Тук съм с два профила, но с подобни аватари все със секира на езика си! Така се получи, че ми изчезна профила тук, направих друг чрез друг сайт да влизам , но вече бях започнала и така продължих с двата си профила тук  -все А.Х.Т. -Анита Христова Трифонова -sekirata cekupama. Тук не ми сляха двата профила, но ми изчезват клипове и постове от двата ми блога. Не пиша в категория поезия тук заради
    • Имам малко любов
      Здравейте, много ми харесва това клипче, същевременно ми напомни за една потребителка с псевдоним - секирата, която лично аз много уважавах , защото оценявах по достойнство нейните клипове, стихове  и прочие. Много бих се радвала, ако става въпрос за една личност, от тогава минаха доста години, сайтът не съществува отдавна, по-точно бих искала да се свържа с нея.  Прекрасна вечер ви пожелавам.
    • "Летела пуля" группа "Яхонт"
      Ех, много тъжно. Колко смели момчета, каква любов към Родината. Свободата се постига трудно , висока е цената. Дали за това у нас представата е друга , освен че се приема за даденост и не се цени се е превърнала в безобразна свободия, за съжаление. няма база за сравнение...  
    • На Лора  на Яворов Анита Христова Трифонова
      от: Анита Х. Трифонова · 21.10.2019
      Дело Яворов 205/1913 https://fibro.bg/lora-i-yavorov/ Кой уби Лора Каравелова?   Едно уточнение и допълнение: Филми, истини, лъжи...Но истината е погребана! Голям поет, но женкар, хаймана! И ако Лора носи последствията от престой в католически пансиони,  от загуба на дете и разводи, изневери, то Яворов буквално  си играе с жените, но при Лора не случи!     
  • Добави ново...