Премини към съдържанието

Маги Халваджиян стартира ново риалити – „Маскираният певец“ За мене това шоу е пълен провал.

от Анита Х. Трифонова,29.09.2019
  • 53 прегледа
  • 0 коментара

МАГИ И ДЖУДИ, СПРЕТЕ СЕ! БЪЛГАРИЯ НЕ Е ВАША РОДИНА, МАКАР ДЪРЖАВАТА НИ ДА Е В АГОНИЯ!

СТИГНАХТЕ ТВЪРДЕ ДАЛЕЧЕ !ПОДИГРАВАТЕ СЕ С НАРОДА МИ И С МЕН КАТО БЪЛГАРКА! КРАДЕТЕ  ОТ ЗАПАДА И  АМЕРИКА, ама дали става за у нас не мислите?!

"ВИДЯЛА ЖАБАТА ЧЕ ПОДКОВАВАТ КОНЯ И ТЯ ВДИГНАЛА КРАК" -това за  тези които разрешиха това шоу, ако изобщо е шоу, ако изобщо е нещо!

Но не само вдигате крак ами бъркате и в утробата българките –майки!

Зуека и Рачков  БЛЕДНЕЯТ, излагат се. Личи си че са под контрол, устите им.

Мислите ли, господа управляващи, че след като позволявате на тези двама братя Джуди  и Маги, които НЕ СА БЪЛГАРИ И ЗНАЕМ ЧИИ ПОРЪЧКИ ИЗПЪЛНЯВАТ, че не знаем за какво го правите? ББ просто си прави кефа, да ядоса Слави Трифонов. Но това не е така, защото заради кефа му СТРАДА НАЦИЯТА БЪЛГАРСКА И ДЪРЖАВА АКО ИМА ВСЕ ОЩЕ ТАКАВА!  Едни деца останаха на България всичко продадохте и изнесохте, тези които остават в България все още трябва да станат джендъри или просто да ги изнесете навън, като златото ни /което е достатъчно ако е за нас само да се вдигнем като народ, нация/ Да внасяме отровите на Запада и Америка, за да ни „модифицирате“ 100% най -вече поколението  български бели дечица, тъй малко останали  у нас. Народе, ти си БОЛЕН! Щом търпиш тази МАФИЯ и няколкото разюздани управляващи сами избрали се и продали себе си и БЪЛГАРИЯ! Не ми го побира в главата как и защо уж да не се лее кръв, но така „безкръвно“ ще ни свършат много по бързо, десетки схеми имат затова отвън, а  шепата самоизбрали се главозамаяни и луди управляващи, перверзни не се спират пред нищо, щом ИМА ПАРАТА! Така и с това шоу –„Маскираният певец“. То страшна работа , не маскиран  ами страшен. Нито една маска не беше в реда на естетиката и възпитанието на подрастващите, които гледат това шоу  с начален час 20.00ч. Грозно, много грозно и си личат лъжите на журито,  че не знаели кой е под маската! А за гласуването на публиката, все още има заблудени за това "гласуване" НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОКАЖЕ ЧЕ Е ВЯРНО! В БЪЛГАРИЯ ИЗБОРИТЕ СЕ МАНИПУЛИРАТ УЖ С ТАКОВА „ЧЕСТНО“ ГЛАСУВАНЕ, ТА ЕДНО ПРЕДАВАНЕ, БИЛО ТО ШОУ....

Било завладяло БГ ефира, дрън, дрън!В началото било интересно ,че не го усетили още, но ха видим как ще продължите! Никак.  Шоуто "Маскираният певец" е НЕУСПЕШЕН ПРОЕКТ! Естетически оформена  с голям глас е само "Розата", но все пак страховита, но не по -страшна от още по - гласовитият грозен страшен лъв.

ЗАЩО ПРАВИТЕ НАРОДА НА ЛУД!

ИСКАМ ОТГОВОР!

ТОЛКОВА ЛИ ИЗПЕРКАЛ ВИ СЕ ВИЖДА ОТ БЕДНОТИЯТА И ТЕГЛОТО СИ,

ОТ МАЧКАНЕТО МУ КАТО НАЦИЯ, НАРОД, РОД?!

ПОСЯГАТЕ И НА ДЕЦАТА ,ЗА КОЕТО ЩЕ ГОРИТЕ В АДА С ПОКОЛЕНИЯТА СИ.

ЗАЩО ? ВИЕ ДВАМЦАТА ЧУЖДИ, ЗАЩО НЕ ХОДИТЕ В ДЪРЖАВАТА СИ И ТАМ ДАП СИ ПУСКАТЕ НЕЛЕПИТЕ ШОУТА?

Защото –отговарям, защото там няма да Ви допуснат, в България изпълнявате поръчкиПО ПОЛИТИЧЕСКА ЛИНИЯ!

ДОКОГА ЩЕ СЕ ОБОБЩАВА ВСИЧКО И НАРОД ДОРИ!

ШЕПА ХОРА ЖИВУРКАТ У НАС, ПРОДАЖНИЦИ,

ДРУГИТЕ ВЕГЕТИРАТ ЗА СМЕТКА НА  ШЕПАТА БЪЛГАРOУБИЙЦИ!

Та това шоу  „МАСКИРАНИЯТ ПЕВЕЦ“ е РЕЗИЛ НЕ САМО ЗА НОВА.

Препоръчани коментари

Коментари

Все още няма коментари.

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• Кой гони българите днес
      от: Анита Христова Трифонова · 13.11.2019
      КОЙ ГОНИ БЪЛГАРИТЕ И ОТ ИНТЕРНЕТА, БЪЛГАРКИТЕ!? ВЪВ ФОРУМА НА КАЛДАТА, КОЙТО НЯМА НИЩО ОБЩО С КАТЕГОРИЯ ПОЕЗИЯ БАБАТА РОСА НАРЕДИ ДА МЕ БЛОКИРАТ-ЗАЩО ЛИ И ДВАТА МИ ПРОФИЛА?!  ПОЗНАЙТЕ! ИСКА ТЯ ДА Е "ОТГОРЕ" НАД ВСИЧКИ И ВСИЧКО И СИ ПЛАЩА! НО НЯМА ДА СТАНЕ ,ВОЙНАТА ТЕПЪРВА ЗАПОЧВА И ЯВНО ТУК НЕ , ПЛАТИЛА СИ Е! ХАЙДЕ ДРАСКАЙ СИ ТАМ И СЕ ЧЕТИ САМА, АЗ ИМАМ ОЩЕ 10 ПЪТИ ПО ТОЛКОВА ,ДА СИ ТЕ ДОЛЮБВАТ ТУК ТЕЗИ ДЕТО ТИ ХОДЯТ ПО АКЪЛА- СЛАВА БОГУ ИНТЕРНЕТА НЕ Е ТВОЙ! СЛЕДВАЩ
    • Как да те асимилирам?!
      от: Анита Христова Трифонова · 13.11.2019
      Росица Копукова е въздух под налягане! И ТЯ НЕ Е НАКАЗАНА, ЗАЩО ПОЗНАЙТЕ! Мене наказват, защото КОНТРАатаките ми и защитата ми е УСПЕШНА!     Например - Самотна „гургулица“ възпява своите творения, на балкон в паница попара сърба, прави бдения. Пази си перата и проскубана в главата, слугува на нагона  „цяло лято на балкона“. Самотна „гургулица“ пера събира по балкона, горкичката женица гони я хормона.
    • Докога ще търпите
      от: Анита Х. Трифонова · 8.11.2019
      apostapostoloff - Четри зевзека от блога са се съюзили срещу теб 03.11 06:19 и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично. Голяма преебушка са ти скроили. цитирай sekirata - Както казах и то не един път сайта е пълен с ЛУДИ , като Вас и баба Ви Роса! И платени драскачи. 04.11 20:22 apostapostoloff написа: и са решили да те скапят. Ще се ебават с теб непрекъснато. Ще ти правят гъзобрък поне веднъж седмично.
    • Бъди
      от: Анита Христова Трифонова · 6.11.2019
      Зли сили, гонят всички люде, но доброто ще го бъде! Дяволът бори се със Бога в борба  решаваща и мога да предположа кой ще победи! Малко Ви остава сили зли!
    • Как да те асимилирам?!
      от: Анита Христова Трифонова · 6.11.2019
      Симеоновското чудо за мене е магия вуду (voodoo), шопкините са много лоши - софиянки по галоши. До 1961 - село и кабинков лифт е дело на нечии пари изпрани, а това не е от лани! Канализация там няма, всичко е септична яма. Астроложки, поетеси... само дето оня - Меси не дойде да се изкаля и зимата да се -"пързаля". На Боби  майката  кълне- фолк певицата да мре, а внучката и Вивиана с майка Хайке
  • Добави ново...