Премини към съдържанието

Има ли жътварки в Симеоново?

от Анита Христова Трифонова,20.11.2019
  • 251 прегледа
  • 1 коментар

Има ли жътварки в Симеоново? хумор

https://www.youtube.com/watch?v=mE7V5oYhCCM

Разбирам, че тук на една група потребители с лидер ...НЕ ИМ ИЗНАСЯТ моите песни, акордеон, пиано,  моите клипове с мои изпълнения не само на песни, даже и моите снимки от албумите ми. И какво, да се гръмна заради тези човечета? Драги, никой не каня с бъклица в блоговете си, нито пък искам мнение ОТ ВСЕКИ! Знам това което правя колко струва и знам, че си е лично мое, истинно, с което много малко творци и изпълнители днешни могат да се похвалят. Не се разкрасявам, подмладявам и не ме интересува дали съм красива на снимките и в клиповете си пък за фотошоп като повечето да не говорим - ненавиждам го! Но не съм и  длъжна да пускам най - добрите си стихове  най-вече , че да се пълнят сайтовете от плагиати, нали? :)  Достатъчно мои много добри неща има и имаше в интернета, защото яко се трие след мене !

peperutka - :-))))))))))..утре, ще има и спец. поздрав за леля...
13.09 21:56
не ми ..стига времетоо...за всички щуротии в главата..
Ании, Голям Талант си, родена за Борба и Слава!
Благодаря!!!

143ab52b6a77.jpg

19:27 - САМОТНА "ГУРГУЛИЦА" :))

автор: jupel категория: Поезия
прочетен: 22 коментари: 1 гласове: 1

Самотна „гургулица“
възпява своите творения,

на балкон в паница

попара сърба, прави бдения.

Пази си перата

и проскубана в главата,

слугува на нагона

„цяло лято на балкона“.

Самотна „гургулица“

пера събира по балкона,

горкичката женица

гони я хормона.

Любовница? Не става.

И на онзи му не става,

затуй задява се с жени

красиви, със характер, силни.

https://www.youtube/watch?v=bIBdfsg5Za0

сатира А.Х.Т. sekirаta cekupama

цитирай

Препоръчани коментари

Коментари

И КАЖЕТЕ МИ КАК СЕ НАРИЧА ТОВА -

....ДА СЕ РОВИШ В ЛИЧЕН ЖИВОТ НА КОЛЕГИТЕ СИ   - поети- мъже, а си жена и да плюеш  по тях само защото са те зарязали като жена? Също и по жени колежки поетеси, всички са ти криви,че си неудачник и живееш сам сама като кукувица без челяд дори, чак пък половинка. Такова същество е опасно за обществото. Единствено му остава да си спи с хартийките, книжките...и фантазира, да прави мизерии! По принзцип всеки човек си има трески за дялане, всеки човек си има недостатъци, пороци, а особено творците, но истинските, които могат всичко или като мене поне по-малко от всичко, такива хора са много чувствени, емоционални и е възможно ако са по- слаби характери да се поддадат на лоши навици, но не като при моята дъщеря -НАИВНА, да позволи да я крадат с гербови самолети и изнасят в чужбина, а тук Роса да пише срещу нея за пари и за книжките си. Бизнес прави с човешки души, то своята Копуковска  е продала/това име българско ли е?/  Валери Станков -Варна е по- добър в римите от Копукова и това се знае , но и като баща, половинка,  и в любовта по-търсен от нея май, защото има  и двама прекрасни сина-реализирани. На тях не можаха да попречат като на моята дъщеря, но Полина беше много красива и дразнеше  грозотиите и некадърните.Затова и тук съм наричана дори грозна, ха, ха... Ама наистина е смешно, защото хората ме познават, виждали са ме на живо.Сега  и винаги имам проблеми с Копукова, и  търчи по мене по сатовете както и по ВАЛЯ ЙОТОВА И ВАЛЕРИ СТАНКОВ ...ТОВА Е ЖЕНСКА ЗЛОБА! В ДВА САЙТА МЕ ИЗТРИХА ЗАРАДИ НЕЯ, НАДДЕЛЯ!  СЕГА В БЛОГ БЕГЕ ПИША ПОСТОВЕТЕ СИ КАТО КОМЕНТАРИ САМО ЗАРАДИ НЕЯ ,МАКАР ЧЕ НЯМАМ НИКАКВИ ЦИНИЗМИ И ВУЛГАРИЗМИ КАТО НЕЯ.  В текстовете си  и стиховете си и то срещу нея ИМАМ ХУМОР - ТЪНЪК , САТИРА- ОСТРА , А ТОВА Е ПОЗВОЛЕНО . КОПУКОВА ДЕЙСТВА И ТУК В КАЛДАТА - БЛОГОВЕТЕ.ПОСТОЯННО ИМАМ ПРОБЛЕМИ С ДВАТА СИ ПРОФИЛА, ОСОБЕНО ПРИ ПУСКАНЕ НА ПОСТ В БЛОГА СИ, УЖ БИЛ МОЙ. КОМЕНТАРИТЕ СЪЩО.НЕ ЗНАМ с какво и кои вербува, но тя е ОГРАНИЧЕНА И НЕ РАЗБИРА ОТ ТЕХНОЛОГИИ, СЪМНЯВАХ С,Е ЧЕ Е ГЕОРГИ СТОИМЕНОВ - starforlife или ..лекси....ОТ БЛОГБЕГЕ ХАКЕРИ, ОТ ЧУЖБИНА ПИШАТ, ЗАЩОТО ТЕ ПЪК ЗАРАДИ ПОЛИНА И РУСИЯ МЕ МРАЗЯТ . НО вече знам че има и келеши...малки тук, които и ходят по свирката.ВСЕКИ ОТГОВАРЯ ЗА СЕБЕ СИ И СИ НОСИ ГРЕХОВЕТЕ , ОТГОВОРНОСТИТЕ  И СИ ПЛАЩА ЕДИН ДЕН.

Написах този  си пост бързо и кратко, и ясно не защото тя - Копукова не спира, а аз спрях за нея да пея не от страх, а просто ми писна. Тя тъпче на едно и място с едни и също думи, изрази ...банално и ни рима ,ни чувство само една злоба прозира, чак пък песни било, оле...! Така че написах този  и онзи си си пост не само, за да защитя Валя Йотова и Валери Станков  , но защото искам да заявя,

ЧЕ ТАЗИ симеоноффка НЕ МЕ ПЛАШИ И НЕ МИ ДЕЙСТВА ако ще и да се из...В САЙТА ВИ.

ЩОМ АДМИН И ПОЗВОЛЯВА ДА МЪРСИ САЙТА...например тук пише необезпокоявана  за двата ми разкрачени крака...ми къв сайт сте , Калине? То моите крака са каквито и да са, ЖЕНА, МАЙКА СЪМ, РОДИЛКА СЪМ БИЛА...., 

но САЙТА ВИ ГО РАКРАЧВА ЕДНА ЕЛЕМЕНТАРНА ЖЕНИЦА ,НЕСРЕТНИЦА!

И да има грешки тук знайте ,че не са от мене. Рразбрахте , че профилите ми и тук се манипулират, да ме очернят . ЕДНИ И СЪЩИ ДУШИЦИ СА, РЪЧИЦИ СА , ГОРКО ИМ.

ПОЗДРАВ ОТ МЕН С ЕДНА ОТ НАЙ-ХУБАВИТЕ И СЛОЖНИ НАРОДНИ ПЕСНИ  -ЗАБЛЕЯЛО МИ Е АГЪНЦЕ.ТАКАВА КОПУКОВА ДА СЕ ПРЕОБЪРНЕ СТО ПЪТИ НЕ МОЖЕ ИЗПЯ, АМА ПЯЛА В ПЛЕВЕН И СМАЯЛА 40 ЧОВЕКА И ТОВА ГО ПУСКА В ИНТЕРНЕТ И СЕ ПОДПИСВА, НАИСТИНА САЛУДНИЧАВО.

Та в моите песни има ли цинизми и вулгаризми? Има хумор, сатира ,но бруталности  простотия!

sekirata Zableialo mi e agunce

Сподели този коментар

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...