Премини към съдържанието

Мерак - хумористична народна песен

от Анита Христова Трифонова,11.01.2020
  • 246 прегледа
  • 1 коментар

Мерак -  хумористична народна песен

• Харесва ми 1

Препоръчани коментари

Коментари

Питам админа!

Защо обидните коментари на Росица Копукова

и на нейни хора тук нямам право да ги трия?

Отговарям!

Защото няма кой да ми отговори, убедих се.

Защото да си навие на ината и направи кефа с простотии, с друго не е способна, както и да изтривам тези мои постове, които тя избира ,

като най - посещавани, а тя  да пуска грозни коментари по мене под тях! Тя сама си признава, че е чeшит -

ПРИЗНАНИЕ - Публикувано от Росица Копукова · преди 10 часа  днес 26 януари 2020- 8прегледа"Книгите ми закъсняха, не намерили си стряха, издатели бяха готови не за книги, за любови. Аз обаче съм чешит, не искам всеки бабаит, ценя си много реномето,

не го правя на решето...."

И ТОВА  ГО ТЪРПИТЕ, НЕ БИЛО ШУРОБАДЖАНАЩИНА? И  още други трикове ...?!СЛУШАЙ , САМОЗВАНА ПОЕТЕСО! Престани с твоите хора да ми пълните постовете с грешки! АДМИН, ОТГОВОРЕТЕ МИ КОЛКО ПЪТИ ВЛЕЗНАХ В НЕИН ПОСТ ТА ЧАК И КОМЕНТАРИ ДА И ПИША И ДА Я СЛЕДВАМ? НО СЕ ПРАВИТЕ, ЧЕ НЕ ВИЖДАТЕ ...!

СЛЕД КАТО НЕ МОГА НА ПРАКТИКА  ДА РЕДАКТИРАМ ПОСТОВЕТЕ СИ, КОМЕНТАРИТЕ СИ, ЧУЖДИТЕ ДА ТРИЯ , КОГАТО СА МРЪСНИ  И НЕВЕРНИ НАЙ-ВЕЧЕ ОТ ТРОЛОВЕ И ФЕЙКОВЕ НА ЕДНО ЕЛЕМЕНТАРНО ЛИЦЕ, КОЕТО ЯВНО НЯМА СПИРАНЕ С ОБИДИТЕ ПО МЕН И ДЪЩЕРЯ МИ, КОЯТО ПЪК НЯМА НИЩО ОБЩО С НАС ДВЕТЕ, ТЪРПЕНИЕТО МИ СЕ ИЗЧЕРПА!

ЗАЩО СЕ ВЛИЗА В ПРОФИЛИТЕ МИ СВОБОДНО И СЕ ПРЕПРАВЯТ ПОСТОВЕТЕ МИ, НЯКОИ СЕ ТРИЯТ , И ВСИЧКО  Е СРЕЩУ МЕНЕ ДА БЪДА УЯЗВЕНА, ОБИЖДАНА И ЛИНЧУВАНА ,ЗА КЕФА НА ЕДНА ... САМИЦА СИМЕОНОФФФСКА.

ХАЙДЕ, ТРИЙТЕ , НО ТОЗИ ПЪТ ЩЕ ПОКАЖА И ТО НЕ КЪДЕ ДА Е  КАКВО ПОЗВОЛЯВА КАЛДАТА И НА КОИ?

ПОСТОВЕТЕ  И БЛОГОВЕТЕ МИ СЕ МАНИПУЛИРАТ, А КЛИПОВЕТЕ МИ ПОЛОВИНАТА ГИ НЯМА, А, ЗАЩО КАЖЕТЕ , ОТГОВОРЕТЕ?

ТАЗИ ДА ПРОПЕЕ, ДА ПРОСВИРИ, ДА СИ ПРАВИ САМА КЛИПОВЕТЕ, АМИ И ЕДНО КОТЕ НЕ ОТГЛЕДА С МЪРЗЕЛА СИ И ЗЛОБАРСКАТА СИ ДУШИЦА.

ДА СПРЕ ДА ТЪРЧИ ПО МЕНЕ , ЗАЩОТО НАИСТИНА ЩЕ СЕ ПРЕПЪНЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КАК. РАНО ИЛИ КЪСНО, САМО ГЛЕДАЙТЕ!

ГРОЗНО, ДЕБЕЛО, ТРЪТЛИВО, С ТРОЙНА ШИЯ, САМИЦА, ЕГОИСТ! НИ ПЕЕ, НИ ПИШЕ, НИ ТВОРИ, НИТО ЗА ХАКЕР СТАВА, АМА ЗЛОБА ГО ЯДЕ ОТВЪТРЕ.  АМИ НЕ СТАВАШ, ДРАГА, ЗА МАДЖУН НЕ СТАВАШ , ВИЖ СЕ В ОГЛЕДАЛОТО , А ЗЛОБАТАТА ТИ Е ГРАМАДНА, ВСИЧКО ТИ Е КУПЕНО И ТИТЛИТЕ ТИ , И АМБАЛАЖНИТЕ ТИ КНИЖКИ, КОИТО И ЗА ....НЕ СТАВАТ!

УМИШЛЕНО Я ПОДДЪРЖАТЕ ТУК!

ИСКАШ ДА БЪДА НАКАЗВАНА ВСЕКИ БОЖИ ДЕН ТУК ,ПИПАШ В ПРОФИЛА МИ ЗНАЕМ С КОЯ ПОМОЩ И МЕ ПЛЮЕШ НАЛЯВО И ДЯСНО, НО И ТОВА НЕ МОЖЕШ!  ТЕКСТОВЕТЕ НА ПЕСНИЧКИТЕ ТИ СА КУХИ ,КАТО ГЛАВАТА ТИ, А МОЯТА РИМА НЕ Е ТВОЯ РАБОТА, АЗ НЕ ТЕ ЧЕТА ,КЪДЕ СЕ ВРЕШ И РОВИШ И МИ ПИПАШ НЕЩАТА!?

ГРОЗНО  И НАГЛО СЪЩЕСТВО!

ДА ТИ ИМАМ КУПЕНОТО ОБРАЗОВАНИЕ И ЖУРНАЛИСТИКАТА ФАЛШИВА, ПРОДАЖНА!

ХАЙДЕ ПРЕПРАВЯЙТЕ , КОЙ ПЛАЩА ЗА МРЪСОТИЯТА, КОЯТО МИ СЕ СЕРВИРА ВСЕКИ БОЖИ ДЕН...?!

ЗАГУБЕН, ПРОСТ НАРОД, ЩЕ СИ УМРЕ В ХОМОТ  и не само този ми стих и клип е пипан и се жалва!

https://www.youtube.com/watch?v=z3o1beazPN4

И ЗАЩО САМО МЕНЕ НАКАЗВАТЕ И ТО НЕПРАВОМЕРНО?!

ЗЛОБЕН ,ЗАВИСТЛИВ НАРОД, ЗАТУЙ ВЛАЧИ ХОМОТ.

Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev

За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.

ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    2cc4592aaeed.jpg

ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.

ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?

Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .

Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.

05 април 2020.,Плевен

Анита Христова Трифонова

Днес мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.

А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш ГРЯХ, сайта не е мой.

НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,

ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.

ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama

• Еха 1

Сподели този коментар

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...