Премини към съдържанието

Гърне или похлупак

от Анита Христова Трифонова,31.03.2020
  • 375 прегледа
  • 1 коментар

ГЪРНЕ  И  ПОХЛУПАК

Нека започна така, с това-
Една сутрин гърнето се събудило и изохкало на похлупака:

-  Наистина вече ми писна от теб, да знаеш!Точно се напълня,прелея,искам да поема въздух с пълни гърди-и ти всеки път ми отнемаш правото на глас!

Похлупакът се изхилил злорадо и казал:

-  C est la vie, дете мое. Свободата на словото е измислена от идеалистите. Похлупаците, запушалките, тапите и капаците /все едно как ще ги наречеш/  са целия останал свят.

ЗЛОБЕН ,ЗАВИСТЛИВ НАРОД, ЗАТУЙ ВЛАЧИ ХОМОТ.

Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev

За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.

ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    2cc4592aaeed.jpg

ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.

ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?

Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .

Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.

05 април 2020.,Плевен

Анита Христова Трифонова

Днес мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.

А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш ГРЯХ, сайта не е мой.

НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,

ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.

ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama

Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Препоръчани коментари

Коментари

Получихте предупреждение от Kalin Karaboychev

За да продължите да публикувате, трябва да потвърдите това предупреждение. Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението.

Детайли

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• С една дума Путин подреди света
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 25.09.2022
      Украйна тряБва да се срамува,защото войната не я води тя , а НАТО,ЕС ,АМЕРИКА НАЙ-ВЕЧЕ при това с наемни войници най-вече престъпници ,затворници, осъждани...платени души Срамно е  и смешно- Украинците изобщо не се бият с руснаците  и децата го знаят ,медиите наши са купени и лъжат, българите-народа ми имаМЕ други източници ДА СЕ ОСВЕДОМЯВАМЕ ЗА ИСТИНАТА  и спрете да се фишкате и заплашвате дори баби като мен ,което е вече СМЯХ!
    • Отговор в защита на поетесата Маргарита Петкова
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 24.09.2022
      Копукова ,не можеш да полееш на малкия пръст на тази талантлива поетеса,а като жена пък хич не можеш да се мериш с нея.Така ще си идеш злобна и негодна. И няма да спреш да бълваш отрова не само по нея.   КОПУКОВА,За мене и не само за мене не сте никаква поетеса, да не говорим пък творец и чаровница като Маргарита Петкова . Това наградите хората знаят че нищо не значат, но Христо Ботев все награди и чували с книжки има и се е хвалил ПЪК Е ВЕЛИК!  Нямате и срам и съвест,госпожо мисирке
    • "Делници" - 23.09.2022 "ЕВРОДИКОФ" на живо топчат
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 23.09.2022
      И АЗ НЕ МОГА ДА ВИ РАЗБЕРА ВАС НАУЖКИМ БЪЛГАРИТЕ! И  ДАЛИ ПУТИН БИ ВИ "РАЗБРАЛ" АКО ВИ ОТКРИЕ,"ПЕТЪР ПЕТРОВ"?! И АЗ НЕ МОГА ДА ВИ РАЗБЕРА ВАС НАУЖКИМ БЪЛГАРИТЕ АКО СТЕ ТАКИВА,  ТЕЗИ ИНДИВИДИ ТУК НА ХОНОРАР ДА СЕ ИЗЛАГАТ И ДА ПИШАТ КАКВОТО ИМ НАРЕЖДАТ ! ЗАТОВА НЕ СА С ОТКРИТИ ДАННИ,КРИЯТ СЕ  ПОВЕЧЕТО. АМИ ТОГАВА КАКВО Е ЧУДНОТО,ЧЕ МЕ  МАЙТАПИТЕ ,ЧЕ ИМАМ ХУМОРИСТИЧНА ПЕСЕНМОЙ КАВЪР -"ОТ ДНЕС ЩЕ СЪМ АЙШЕ" . ВИЖТЕ ВЪВ ВАШАТА ПАНИЦА КАКВО ДРОБИТЕ, МОЕТО Е САТИРА, А ВАШЕТО?! УПРАВАТА НА САЙ
    • Българийо,сълзите си изтрий,срамът измий
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 22.09.2022
      Защо злобарите  и некадърниците в изкуството се привличат и правят мизерии?! Какво ли правя тук наистина май на инат,щото една луда мисирка ми се налага с връзките и парите си,но явмно не трялва да вярвам в вешкото в човека. хищници сте отврат
    • sekirata Споделя
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 21.09.2022
      Стреснат, зомбиран народ,така и ще си иде ако не му просветлее! Ама как да стане,по умните и свежа плът  ги купиха отвън, продадоха се за лична изгода и слава, тук останаха само....и пенсии!  
  • Добави ново...