Премини към съдържанието

Ден априлски първи ден, народ примрял очаква своя супермен!

от Анита Христова Трифонова, 1.04.2020
  • 257 прегледа
  • 3 коментара

Честит първи ден априлски -поезия А.Х.Т.sekirata cekupama

https://www.pariteni.bg/novini/ljubopitno/kak-bogatite-se-kriiat-ot-koronavirusa-234578

Как богатите се крият от коронавируса Търсенето на бункери и частни острови расте, пише CNBC

А мислите ли, че народ български ще повярва на ваксината на САЩ?! АКО ИЗОБЩО Е НА САЩ, А НЕ НА БЪЛГАРОУБИЙЦИТЕ!....нашите. 
Бойко е говорил с държавният секретар на САЩ Майк Помпео  колкото аз съм говорила с папата.
"Парен каша духа".
Като проблемът на България с турските ваксини за българчетата.Като проблемът с безплатните ваксини за грип есента 2019. Една моя позната пенсионерка едва не умря от такава безплатна ваксина за грип в София.Като проблемът с ваксините за тетанус на определена възраст ги бият и ...са менте, видя се в много хора.Това е начин -мор! Има хора изобщо не понасят ваксини, но аз  не говоря само за тях.

Доцент Мангъров е убеден, че няма накъде да бягаме ,всички ще го прекараме, но не всеки ще оцелее.Звучи доста песимистично. Но това са изкуствено създадените вируси с ползване на туй онуй от диви животни.Но бих попитала големият доцент Мангъров-да се примирим, да чакаме и да оставим смъртта да си вземе който поиска, просто защото така или иначе всички ще го изкараме?! Безразлично им е на младите за болните и старите хора -тяхните родители и роднини !!! След време друга корона ще се появи и не случайно, и ще довърши света с тези млади и здрави бизнесменчета.

https://fakti.bg/bulgaria/461399-doc-mangarov-ili-pravim-barzi-testove-ili-umirame-ot-glad

Относно мене ......

И децата разбраха кой ми пише от профила на apоstapostoloff. То бива безочие, но чак пък толкова...Още ще ни чука ПРИРОДАТА!

Къде са постовете ми между тези двата? Това се наблюдава на няколко места в профила на sekirata!

14.04.2012 16:49 - МОРЕ, ЖЕСТОКО СЕ ОБИЧАМЕ!
Морето реве,бушува,
душата моя не сънува,
вълни се бият на прибоя,
Категория: Изкуство
Прочетен: 546 Коментари: 0 Гласове: 3

14.02.2012 22:40 - НАЛЕЙТЕ ВИНО ДНЕС Е ТРИФОН ЗАРЕЗАН!
Искрящо вино в чашите се лей,
душата моя иска да се смей
опърлена от болка и несгоди,

Има още такива големи  луфтове дори и година в блога на sekirata толкова ли е опасна? Тук е свободно пространство и затова всеки си има блог, но не който да се манипулира сазо защото НЕ СЛУШКАМЕ-тоест не пишем това и така както искат няколкото техничари наложили се с парите си за сайта пред админ.

И кой ли е изтрил , изпапкал постовете ми за два месеца - блогбегето.

http://sekirata.blog.bg/izkustvo/2011/02/24/jena.692687

и бум на 06 април!

http://sekirata.blog.bg/poezia/2011/04/06/svyrsheno.723588

06.04.2011 04:22 - СВЪРШЕНО

Очите ти няма да видя,
загубих глас, дума добра,
очите ти няма да видя,

Категория: Поезия
Прочетен: 898 Коментари: 0 Гласове: 3
Последна промяна: 23.02.2019 22:31

24.02.2011 10:44 - Жена

Убийствената тишина души ме. Мори ме.
И не защото съм сама
тук пиша и редя моите слова.

Прочетен: 1232 Коментари: 1 Гласове: 3
Последна промяна: 14.02 09:59

31.12.2010 18:13 - ЗАГУБЕН, ПРОСТ НАРОД,КАК ДА ТЕ ОБИЧАМ?!

Ден във който урни се купуват до припадък.

Ден във който хлябът наш желан е най-сладък.

Ден във който благородна би била лъжата.

Ден във който никой не разчита на заплата.

Ден във който пенсионерите са в стрес и в шок.

Ден във който вярващите плачат, молят Бог.

Ден във който  черно е небето и без птици.

Ден който празник е на всички зли езици.

Ден който е и зима, есен, пролет, лято.

Ден в който всеки мисли за пари, злато.

Ден във който политиците ни лъжат много.

Ден във който не се смеем, а държим се строго.

Ден априлски е и ден лъжовен, първи ден.

Народът  примирен очаква своя супермен.

поезия А.Х.Т.sekirata cekupama

"ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша

Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev

За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.

ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    2cc4592aaeed.jpg

ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.

ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?

Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .

Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.

05 април 2020.,Плевен

Анита Христова Трифонова

Днес мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.

А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш ГРЯХ, сайта не е мой.

НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,

ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.

ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama

Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

f7b4c3f12004.jpg

Препоръчани коментари

Коментари

Мечокът  удари светулка със лапа

и нея на момента без жалост излапа!
Беше сит,но кефът беше голям
да докаже, че е той най голям!
И лъвици от  Запад го бранят,
а от Юг фереджета го мамят.
Лапа подаде и на орела, 
скрита тъга бе го обзела
и мечти сини задокеански
с мераци розови, блянове лански.
С внушителен вид и много кила,
не е по различен от селска свиня,
в гората животните гладни остави,
от алчност и злоба се самозабрави!
Слугува на някои, но своето пази
и своите "птички", другото гази!
Ще стигне ли старост  рани да ближе,
лъжи,обещания да преде, да ниже?
Погрижил се здраво за зимния сън,
във мечата дупка натрупал е...., вън
на всички животни пернати,космати
само на Лъвчо се кланя и клати.
И слънцето скри се за пореден път,
небето покри се с облаци,кът
в гората не остана без рев
на мечока голям живял за свой кеф!
Една звезда падна в зелена трева,
в хралупата своя мечокът умря.
И никой не плака за този мечок
изпуснал тъй влака Запад  Изток.

a7231c0a0586.jpg

Сподели този коментар

Линк към коментара

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    2cc4592aaeed.jpg

ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.

ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?

Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .

Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.

Днес мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.

А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш ГРЯХ, сайта не е мой.

OK.

ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА? Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,

ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.

"ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша

Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev

За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama

Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Сподели този коментар

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...