Премини към съдържанието

sekirata рече и отсече

от Анита Христова Трифонова, 1.07.2020
  • 430 прегледа
  • 0 коментара

аман от тролове и тук, нови профили пък ТОП...нагласена работа! Няма да се срамувам заради Вас-ВСИЧКО ДО ВРЕМЕ, НАЛИ?

Росо, що ми триеш коментарите в диалога ни? То така не става само ти да пишеш и другия да мълчи и да те слушка, така ти се ще!  Така си свикнала  ама не си ми на ръката.

Ето  го , заради плешивата си глава и турското излъчване на сурат и коса черевна ли го изтри? Мога и снимката ти с онези чехли за баня дето си да туря ,но не ми се мърсят пръстите!

Иска ти се , нали? Разсмя ме. Само че не си дядо Боже,който всичко може и такива като теб на мястото им ще ги сложи! Мисия не е това да плещиш наляво и надясно без срам и женски свян опасно! Аз пък не искам да те няма,искам да си навсякъде,за да се излагаш още и още повече, а нека се излагат  и тези които те крепят и ползват като маша...и махни тази в турско- червена боя на два косъма коса..ха,ха!

• Харесване 1

Препоръчани коментари

Коментари

Все още няма коментари.

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване