Премини към съдържанието

Брулени хълмове 1 и 2 част

от Анита Христова Трифонова, 2.07.2020
  • 817 прегледа
  • 1 коментар

7a37f302922b.jpg

(Part 1 i 2 ) Emily Jane Bronte's Wuthering Heights 2009

Брулени хълмове класика филм

Препоръчани коментари

Коментари

do Tiho -По двата Ви коментара ще бъда кратка, точна и дано ясна не ми пуснаха веднага коментара -отговор на последните два Ваши,излезе удивителна, искаха проверка, о, Боже! После го пуснаха, но какво ли вече да ме учудва?!

По повод поста ми - КОНСТАНТИН - ДЕСИ СЛАВА ЕДИНСТВЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ДУЕТ В "ПАЙНЕР", В ПОПФОЛКА ВЪОБЩЕ в уж моят блог в калдата Ето , пуснах Ви го и на лични съобщения - Не е сложно намиране правилната дуетна половинка стига да има човек уши-уши на музикант, а не ДИЛЕТАНТ. Разбира се,че текста е много важен, но не по-важен от музиката ,затова е и песен, а не стихотворение. Има стихове които стават за песен, но там е майсторлък вече , дето не всеки поет, текстописец го може.На Коци и Деси Слава идеите са от живота и  парливи, реалистични а това се търси. И като се сложи и гласовете и сценичност, визия става БУМ. 

Колкото до мъжкото в женските мъже най-често добрите певци като Азис....дори и .....но те са много , особено от чуждите изпълнители. Мой познат не поиска да влезне в тази гилдия по тази причина-цитирам-"Ще ме направят и мене педераст" Някои като Азис нарочно го правят,  с хормони.

Ама разбира се, че обработката на компютъра, купени бленди на известни певици чужди от наши павици с много пари е ставало и става,това няма как да се спре както и фотошопа, с който например Галена най-прекалява, но на това разчита като е с операция на гласните връзки-фиброми. При Сузанита например всичко ,ама всичко е комп и бленда чужда. Андреа е с бленда на Лепа Брена, а Глория на Цеца и. т. н .Но това нема как да се докаже, скрито е и дори на живо, когато пеят пускат тези честоти.Тези двамката , които ми пускате по-горе са си обратни, повече от ясно е . А Кристал с Мариана Калчева е посредственост-пълна, чак пък дует! При Бакалов и Варджийска пее само тя и нямат синхрон ,само дето са меки гласове и двата, но дотам.

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване