Премини към съдържанието
от Димитър Тодоров,14.07.2020
  • 129 прегледа
  • 5 коментара
  • Харесване 2

Препоръчани коментари

Коментари

Димитър Тодоров Я ми кажета, Вие ...българин ли сте, щото мисля че НЕ СТЕ?Дори да сте тролче на някоя друга бабка ИЗЛАГАТЕ СЕ! А Вие , RudeBoy Решили сте  да си правите парите у нас, защо ли, ха, да позная.Усетили сте тъмницата и своеволията на хората с пари тук ,а  и шпионаж. Изпратени сте , докажете че не сте! Защо си не стоите в Америката като толкова я хвалите?

Сподели този коментар

Линк към коментара

Ааааа...сега излезна , че сте и медик, а може би програмист или просто нещо супер просто амебно..И каква Ви е специалността в този сайт си пролича.

RudeBoy Решили сте  да си правите парите у нас, защо ли, ха, да позная.Усетили сте тъмницата и своеволията на хората с пари тук ,а  и шпионаж. Изпратени сте , докажете че не сте! Защо си не стоите в Америката като толкова я хвалите?

• Харесване 1

Сподели този коментар

Линк към коментара

Разбира ли ти свиня от кладенчова вода ... :lol6: 

• Харесване 1

Сподели този коментар

Линк към коментара

ПО-ДОБРЕ СВИНЯ В ОЧИТЕ НА ЕДНА ГЕРБЕРСКА МУТРА,

ОТКОЛКОТО НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ И РОДООТСТЪПНИК!

ТАКИВА РАЗСИПАХТЕ БЪЛГАРИЯ!

Анита Христова Трифонова  62

публикувано току-що

преди 29 минути, street racer написа:

И български гражданин съм. Никога за 25 г в САЩ, не съм се отказвал. Но тук с червени лумпени е трудно

О,такава ми била работата, Вие сте от предателите ,побягнали за лична изгода в САЩ - убийцата на българите!

Познах -платен драскач! Уф, аман от такива в интернета.Абе като Ви е добре там в Америката  и ближете подметките  на американците, що си не стоите там , та сте се уж загрижили за нас тук ,дето ни изоставихте -стари хора да се борим с мафиотите . ПФУ,ПРОДАЖНИЦИ!

Не ми говорете за червени и сини, знаете много добре ,че всички са еднакви и боядисани и продажни КАТО ВАС САМИЯТ!

Не желая да кореспондирам с дупедавщина и предателство, егоизъм и мафиотщина. 

Хайде, на бегом във вашата Америка "българино"

Вън от моят профил, който и да сте нарушавате правилата на сайта.Каквото пускам е от интернета не съм го изсмукала от пръстите си. А вие ЗА МЕН  сте предател на РОД И РОДИНА !

Запазвам си всичко и за навлеци като Вас след време правя видеа!

Няма да Ви отговарям вече навлек, под достойството ми е с продажник да споря.

Сподели този коментар

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...