Премини към съдържанието

Разговор с Бойко Борисов

от Anita Hristova Trifonova,14.07.2020
  • 98 прегледа
  • 1 коментар

Вижте как НСО варди незаконно присвоена българска територия

Бягащият Христо Иванов след вятъра Ахмед Доган (видео)

"Бореца" срещу Ахмед Доган Христо Иванов продължава да ни "отваря очите" за неща, които са ни известни от години и да имитира противопоставяне на схемите от сараите. На практика, обаче, това винаги се случва, когато вече няма смисъл. Та така е и в този случай.

image

Гледайте първото видео, което а най-важното за днес, но не забравяйте и второто, което а свързано с темата и е топло, прясно, едва от вчера. От гледането на двата видеоклипа зависи дали историите разказвани в тях ще имат своето продължение. Г.К.

Бягащият Христо Иванов след вятъра Ахмед Доган, 21 юли 2020 г.

Министър: - За Ахмед Доган съм готова на всичко! 17 юли 2020 г.

350 милиона за пристанището на Ахмед Доган, 13.07.2020

Черната дупка Ахмед Доган (сателитни снимки)

На всяка една от снимките има датата на нейното произвеждане. Всичките 4 фотоса са направени на еднакво разстояние и на една и съща височина от обекта, малко над 1 километър над морското равнище. Да напомня само, че ТЕЦ "Варна" се намира на брега на варненския залив.
На първите две от снимките ясно си личи, че въглищното стопанство е пълно с гориво и това предполага безпроблемна работа на ТЕЦ-а, така като действително е било. На третата снимка складовите наличности от въглища са на половина. А на четвъртата, преди по-малко то половин година, гориво НЯ-МА! На практика Гугъл предлага по-дълга серия от снимки, от които става ясно, че от 2015-та г. насам въглища за ТЕЦ-а не са закупувани и складирани, нито пък горени. На практика централата е мъртва.Така става ясно, че възможностите за подаване на природен газ не позволават пълноценната работа и на един, от общо шесте, енергийни блока и на практика нито един от тях не работи. Въпреки това вече девети месец Ахмед Доган прибира средно по над ДВА МИЛИОНА лева на месец, за това, че неспособната да се включи ТЕЦ "Варна" играе ролята на "студен резерв", в случай на дефицит в системата. Общо за настоящия регулаторен период, до края на юни 2019-та г. Доган ще прибере 27,4 милиона лева за НИЩО. С любезното съдействие на всички звена от политико-медийно-енерГЕПИюната мафия.

Това е и една от причините, поради които от началото на юли всички ние ще започнем да плащаме по-скъп ток по битовите си сметки. А от началото на 2019-та бизнеса плаща с около 40% по-скъп пазарен ток от борсата. Можете да се гордеете, че и вие имате съществен принос в това благо дело, защото не разпространявате единствените разобличения на това престъпление срещу всички нас.

dd15fb5fb466.jpg

0c04fae2b2c9.jpg

.......перлата в короната на Ахмед Доган, най-новата му и най-доходоносна придобивка ТЕЦ "Варна". В центъра на всяка от снимките, от последните 14 години, се виждат запасите от въглища осигуряващи работоспособността на ТЕЦ-а.

Димитър Тодоров Я ми кажета, Вие ...българин ли сте, щото мисля че НЕ СТЕ?

Дори да сте тролче на някоя друга бабка ИЗЛАГАТЕ СЕ!

А Вие , RudeBoy Решили сте  да си правите парите у нас, защо ли, ха, да позная.Усетили сте тъмницата и своеволията на хората с пари тук ,а  и шпионаж. Изпратени сте , докажете че не сте! Защо си не стоите в Америката като толкова я хвалите?

Препоръчани коментари

Коментари

RudeBoy , По български Ви моля да се изпарите от профила ми,Ганьо поамериканчен! И на Марс да идете да живеете пак ще си останете предател на Род и Родина.Платен драскач и слуга на чуждите Ето възпитание на беглец от Родината -

.  преди 37 минути, street racer написа:

Потърси помощ от психиатър, докато има някакъв шанс

Не се вживявайте в позиция на медик, веднъж Ви го писах, а Вие явно не сте българин щом защитавате Доган,Пеевски,Гешев, ББ и цялата мафиотска структура у нас.  Защо ми блокирахте другия профил и компа ми угасна, това ми прилича на юмруците и побоищата, насилието над народа по протестите от платените като вас бедни душици!  НЕ СТЕ МЕ ВИЖДАЛИ, НЕ МЕ ПОЗНАВАТЕ И НЯМАТЕ ПРАВО ДА ГОВОРИТЕ И ПИШЕТЕ ЗА МЕНЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ КАТО НЕКВАЛИФИЦИРАН ЛЕКАР....ВИЕ СТЕ СМЕШНИК!

· Докладвай отговора

street racer  7548

публикувано преди 20 минути

преди 25 минути, Анита Христова Трифонова написа:

Не се вживявайте в позиция на медик, веднъж Ви го писах, а Вие явно не сте българин щом защитавате Доган,Пеевски,Гешев, ББ и цялата мафиотска структура у нас.  Защо ми блокирахте другия профил и компа ми угасна, това ми прилича на юмруците и побоищата, насилието над народа по протестите от платените като вас бедни душици!  НЕ СТЕ МЕ ВИЖДАЛИ, НЕ МЕ ПОЗНАВАТЕ И НЯМАТЕ ПРАВО ДА ГОВОРИТЕ И ПИШЕТЕ ЗА МЕНЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ КАТО НЕКВАЛИФИЦИРАН ЛЕКАР....ВИЕ СТЕ СМЕШНИК!

И български гражданин съм. Никога за 25 г в САЩ, не съм се отказвал. Но тук с червени лумпени е трудно

Анита Христова Трифонова  62

публикувано току-що

преди 29 минути, street racer написа:

И български гражданин съм. Никога за 25 г в САЩ, не съм се отказвал. Но тук с червени лумпени е трудно

БОЖЕ, ЧЕРВЕНИ, СИНИ....а вие към кои сте, нямате боя ЛИ, просто сте към родоотстъпниците,предател на Род и Родина?!

О,такава ми била работата, Вие сте от предателите ,побягнали за лична изгода в САЩ - убийцата на българите!

Познах -платен драскач! Уф, аман от такива в интернета.Абе като Ви е добре там в Америката  и ближете подметките  на американците, що си не стоите там , та сте се уж загрижили за нас тук ,дето ни изоставихте -стари хора да се борим с мафиотите . ПФУ,ПРОДАЖНИЦИ!

Не ми говорете за червени и сини, знаете много добре ,че всички са еднакви и боядисани и продажни КАТО ВАС САМИЯТ!

Не желая да кореспондирам с дупедавщина и предателство, егоизъм и мафиотщина. 

Хайде, на бегом във вашата Америка "българино"

Вън от моят профил, който и да сте нарушавате правилата на сайта.Каквото пускам е от интернета не съм го изсмукала от пръстите си. А вие ЗА МЕН  сте предател на РОД И РОДИНА !

Запазвам си всичко и за навлеци като Вас след време правя видеа!

Няма да Ви отговарям вече навлек, под достойството ми е с продажник да споря.

Наглост! Така ви учат в Америка-най-агресивната държава , предизвикала всички войни по света

Продажник, повдига ми се от предатели и в нета се фукат ,че били в Америка и кво пак мирищете на бълграско...но

Нежелан сте тук защо се натрисате да избиете яростта ,че по вашата не става и ББ си отива.

ПРЕСТЪПНИЦИТЕ И ПРЕДАТЕЛИТЕ СЕ ЗАЩИТАВАТ

АЙДЕ, КЪШ!

преди 14 минути, street racer написа:

Ами за мен не е проблем да си събера багажа за 48 часа, заедно с семейството. Просто си мислех, че лумпените са изчезнали от тук и реших да си правя парите тук и да си плащам данъците И тук.

А"Защо ми блокирахте другия профил и компа ми угасна, това ми прилича на юмруците и побоищата" 

Питай енерото....може и Азис...той сигурно знае...поне за компютъра 

Наглост! Така ви учат в Америка-най-агресивната държава , предизвикала всички войни по света

Продажник, повдига ми се от предатели и в нета се фукат ,че били в Америка и кво пак миришете на българско...но

Нежелан сте тук, защо се натрисате,  да избиете яростта ,че по вашата не става и ББ си отива?!

ПРЕСТЪПНИЦИТЕ И ПРЕДАТЕЛИТЕ СЕ ЗАЩИТАВАТ

АЙДЕ КЪШ ОТ ПОСТОВЕТЕ МИ!

Сподели този коментар

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...