Премини към съдържанието

Протест, ден 6

от Анита Христова Трифонова,15.07.2020
  • 102 прегледа
  • 1 коментар

Протест, ден 6

ПОЛИЦИЯТА ГОТОВА ДА СЕ БИЕ С ЖЕНИ И ДЕЦА! НАРОДЕ???
Власт се не дава без бой, както и кучето не пуска кокала без бой.

Превратът е факт. Спете спокойно българи. Днес „размазват“ президента, избран с над 2 млн гласа. „Размазва“ го „инструмента“ на Господ Гешев, избран за главен прокурор като единствен кандидат с гласовете на политизиран ВСС.

Утре е ваш ред. Но защо да ви пука – сеира е пълен, зрелището гарантирано. Българската мечта е реализирана. Тя се простира до салатата, ракията, телевизора и да опънеш нещо по-така за десерт…

За отклоняване на вниманието здравното недоразумение Ананиев дава брифинг за коронавируса. Потрес!

И къде са онези над 2 милиона българи, гласували за Радев? Не им пука май.

Да живее България – държавата на неограничените прокурорски възможности! Народ и задкулисие – единни! Власт и обвинение в единен строй към сияйните върхове на диктатурата!

Бог да я прости България…

И ДА ПРОДЪЛЖА -

БОРИСОВ:НЕ МИ СЕ ИСКА ОТ ГЛУПОСТ ДЪРЖАВАТА ДА СЕ СРУТИ
ББ, ВИЕ ЛИ СТЕ ДЪРЖАВАТА, А ?!

ЧЕ АКО СТЕ ВИЕ ТЯ ОТДАВНА Я НЯМА,

НО ВИЕ "МАШАТА" НА ЗАПАДА ОЩЕ СТЕ ТУК.

И КАК ДА СТЕ ВИЕ ДЪРЖАВАТА, СЛЕД КАТО НАРОДЪТ

СИ ИЗБРА ПРЕЗИДЕНТ ЗНАЕТЕ С КОЛКО РЕАЛНИ ГЛАСА, 

А ВАС ВИ НАТРЕСОХА ЗАПАДА,

ЗА ДА ИМ ПРОДАДЕТЕ БЪЛГАРИЯ!

БЪЛГАРИН ЛИ СТЕ...хм...!?

Президенството  не може да води битка с прокуратурата,

ето затова ББ си избра Гешев  да си го дундурка.

Публикувано във факти.бг: РАДЕВ Е РОДЕН ДА ВОДИ ХОРОТО ЗА РАЗЛИКА ОТ МЕНТЕТО С НЕГОВИТЕ ПИРОВИ ПОБЕДИ И ЧЕКМЕДЖЕТА !
САЩ подкрепят СИК и Бойко Чекмеджето. -Разбира се, нали отй им продаде  България.Едно е да кажеш друго е да ги махнеш.Дoгaн e връзкaтa мeжду Бoкo, Пeeвcки и кучeтo им Гeшeв. Къдe e cлaФчo дeтo щeшe дa бoри cтaтуквoтo ceгa кoгaтo някoй трябвa дa пoвeдe нaрoдa cрeщу мaфиятa във влacттa?

c69b5d59b579.jpg

image

ЮМРУЦИТЕ ...

ТЕЗИ ПО НЕВИННИ ХОРА, ОБИКНОВЕНИ ХОРА И МЛАДИ ХОРА,

...МЛАДЕЖЪТ ПРЕБИТ ОТ ПОЛИЦИЯТА ЗА СТРАХ НА ВСИМЧКИ НИ

ВЕЧЕ Е ПОЧИНАЛ ДОКОЛКОТО РАЗБРАХ,

https://www.youtube.com/watch?v=TRqMP_YMExU
https://www.youtube.com/watch?v=OKTv4i_yHKA
Истина ли е, че пребитото от полицията момче е мъртво?!
https://www.youtube.com/watch?v=nRaX3KnvtvI
Полицията бие с маркучи и бухалки като мутри

РЕШАВАЛИ ПРОБЛЕМИТЕ НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ -ЮМРУЦИ

ФИЗИЧЕСКИ ЧРЕЗ ПОЛИЦИЯ И ЮРИДИЧЕСКИ ЧРЕЗ ГЛАВЕН ПРОКУРОР-

И.ГЕШЕВ. зА ТЕЗИ ЮМРУЦИ ббГОВОРЕШЕ КАТО ОТГОВОР НА ЮМРУКА НА

ПРЕЗИДЕНТА ИЗЛИЗАЩ ОТ ПРЕЗИДЕНТСТВОТО-НАРОД КОЙТО ГО ЗОВЕ ЗА

ПОМОЩ СРЕЩУ ИЗПЪЛНИТЕЛНАТА ВЛАСТ И САМОЗАБРАВИЛ СЕ ББ. РАЗБИРА

СЕ КОНЦИТЕ ДЪРПАТ А.ДОГАН И Д.ПЕЕВСКИ С ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ ОТВЪН !

НО ЕТО КАК ПЪРВАТА ДАМА ТУРИ НА МЯСТОТО МУ ЕДИН...КАСКЕТ!

Защото всички знаем как е избан на този пост.

Оставка Борисов! Оставка Гешев! Оставка ГЕРБ! Мутри вън!

https://www.informiran.net/оставка-борисов-оставка-гешев-оставк/

15 юли 2020., София

b1e623931e08.jpg

images?q=tbn:ANd9GcRt8cP32_8h62KrcSYfpcV

RudeBoy , По български Ви моля да се изпарите от профила ми,Ганьо поамериканчен! И на Марс да идете да живеете пак ще си останете предател на Род и Родина.Платен драскач и слуга на чуждите Ето възпитание на беглец от Родината -

.  преди 37 минути, street racer написа:

Потърси помощ от психиатър, докато има някакъв шанс

Не се вживявайте в позиция на медик, веднъж Ви го писах, а Вие явно не сте българин щом защитавате Доган,Пеевски,Гешев, ББ и цялата мафиотска структура у нас.  Защо ми блокирахте другия профил и компа ми угасна, това ми прилича на юмруците и побоищата, насилието над народа по протестите от платените като вас бедни душици!  НЕ СТЕ МЕ ВИЖДАЛИ, НЕ МЕ ПОЗНАВАТЕ И НЯМАТЕ ПРАВО ДА ГОВОРИТЕ И ПИШЕТЕ ЗА МЕНЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ КАТО НЕКВАЛИФИЦИРАН ЛЕКАР....ВИЕ СТЕ СМЕШНИК!

· Докладвай отговора

street racer  7548

публикувано преди 20 минути

преди 25 минути, Анита Христова Трифонова написа:

Не се вживявайте в позиция на медик, веднъж Ви го писах, а Вие явно не сте българин щом защитавате Доган,Пеевски,Гешев, ББ и цялата мафиотска структура у нас.  Защо ми блокирахте другия профил и компа ми угасна, това ми прилича на юмруците и побоищата, насилието над народа по протестите от платените като вас бедни душици!  НЕ СТЕ МЕ ВИЖДАЛИ, НЕ МЕ ПОЗНАВАТЕ И НЯМАТЕ ПРАВО ДА ГОВОРИТЕ И ПИШЕТЕ ЗА МЕНЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ КАТО НЕКВАЛИФИЦИРАН ЛЕКАР....ВИЕ СТЕ СМЕШНИК!

И български гражданин съм. Никога за 25 г в САЩ, не съм се отказвал. Но тук с червени лумпени е трудно

Анита Христова Трифонова  62

публикувано току-що

преди 29 минути, street racer написа:

И български гражданин съм. Никога за 25 г в САЩ, не съм се отказвал. Но тук с червени лумпени е трудно

БОЖЕ, ЧЕРВЕНИ, СИНИ....а вие към кои сте, нямате боя ЛИ, просто сте към родоотстъпниците,предател на Род и Родина?!

О,такава ми била работата, Вие сте от предателите ,побягнали за лична изгода в САЩ - убийцата на българите!

Познах -платен драскач! Уф, аман от такива в интернета.Абе като Ви е добре там в Америката  и ближете подметките  на американците, що си не стоите там , та сте се уж загрижили за нас тук ,дето ни изоставихте -стари хора да се борим с мафиотите . ПФУ,ПРОДАЖНИЦИ!

Не ми говорете за червени и сини, знаете много добре ,че всички са еднакви и боядисани и продажни КАТО ВАС САМИЯТ!

Не желая да кореспондирам с дупедавщина и предателство, егоизъм и мафиотщина. 

Хайде, на бегом във вашата Америка "българино"

Вън от моят профил, който и да сте нарушавате правилата на сайта.Каквото пускам е от интернета не съм го изсмукала от пръстите си. А вие ЗА МЕН  сте предател на РОД И РОДИНА !

Запазвам си всичко и за навлеци като Вас след време правя видеа!

Няма да Ви отговарям вече навлек, под достойството ми е с продажник да споря.

Наглост! Така ви учат в Америка-най-агресивната държава , предизвикала всички войни по света

Продажник, повдига ми се от предатели и в нета се фукат ,че били в Америка и кво пак мирищете на бълграско...но

Нежелан сте тук защо се натрисате да избиете яростта ,че по вашата не става и ББ си отива.

ПРЕСТЪПНИЦИТЕ И ПРЕДАТЕЛИТЕ СЕ ЗАЩИТАВАТ

АЙДЕ, КЪШ!

преди 14 минути, street racer написа:

Ами за мен не е проблем да си събера багажа за 48 часа, заедно с семейството. Просто си мислех, че лумпените са изчезнали от тук и реших да си правя парите тук и да си плащам данъците И тук.

типична заплаха  все едно от ББорисов-негов манталитет И ТО ЗАПЛАХА ПО СТАРИЦИ, ПОБОИЩА ДО СМЪРТ НА СТУДЕНТИ, ТРОВЕНЕ НА ДЕЦА И БОЛНИ...знаете го ..ясно кой сте, сбогом!

А"Защо ми блокирахте другия профил и компа ми угасна, това ми прилича на юмруците и побоищата" 

Питай енерото....може и Азис...той сигурно знае...поне за компютъра 

Наглост! Така ви учат в Америка-най-агресивната държава , предизвикала всички войни по света

Продажник, повдига ми се от предатели и в нета се фукат ,че били в Америка и кво пак миришете на българско...но

Нежелан сте тук, защо се натрисате,  да избиете яростта ,че по вашата не става и ББ си отива?!

ПРЕСТЪПНИЦИТЕ И ПРЕДАТЕЛИТЕ СЕ ЗАЩИТАВАТ

АЙДЕ КЪШ ОТ ПОСТОВЕТЕ МИ!

Препоръчани коментари

Коментари

• типична заплаха  все едно от ББорисов-негов манталитет И ТО ЗАПЛАХА ПО СТАРИЦИ, ПОБОИЩА ДО СМЪРТ НА СТУДЕНТИ, ТРОВЕНЕ НА ДЕЦА И БОЛНИ...знаете го ..ясно кой сте, сбогом!
  • българин беглец егоистично зарязал Род И Рродина -продал се ...на янките
  • Вие сте трол на Апостол Апостолов apostapostoloff -най-вероятно,
  • в негов стил ОБИЖДАТЕ
    Status Quo - Whatever You Want
    от: Анита Христова Трифонова · 15.07.2020
    ПО-ДОБРЕ СВИНЯ В ОЧИТЕ НА ЕДНА ГЕРБЕРСКА МУТРА, ОТКОЛКОТО НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ И РОДООТСТЪПНИК! ТАКИВА РАЗСИПАХТЕ БЪЛГАРИЯ!
  • RudeBoy
    от: RudeBoy · 15.07.2020
    Разбира ли ти свиня от кладенчова вода ...  
  •  
    от: Anita Hristova Trifonova · 14.07.2020
    Ааааа...сега излезна , че сте и медик, а може би програмист или просто нещо супер просто амебно..И каква Ви е специалността в този сайт си пролича.
  •  
    от: Димитър Тодоров · 14.07.2020
    Anita Hristova Trifonova това, че се опитвате да мислите не е лошо, но трябва да има с какво, иначе не бихте задавали подобен въпрос.

• от: Anita Hristova Trifonova · 14.07.2020
    Димитър Тодоров Я ми кажета, Вие ...българин ли сте, щото мисля че НЕ СТЕ? Дори да сте тролче на някоя друга бабка ИЗЛАГАТЕ СЕ!

Димитър Тодоров Я ми кажета, Вие ...българин ли сте, щото мисля че НЕ СТЕ?

Дори да сте тролче на някоя друга бабка ИЗЛАГАТЕ СЕ!

Ааааа...сега излезна , че сте и медик, а може би програмист или просто нещо супер просто амебно..И каква Ви е специалността в този сайт си пролича.

Разбира ли ти свиня от кладенчова вода ... 

ПО-ДОБРЕ СВИНЯ В ОЧИТЕ НА ЕДНА ГЕРБЕРСКА МУТРА,

ОТКОЛКОТО НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ И РОДООТСТЪПНИК!

ТАКИВА РАЗСИПАХТЕ БЪЛГАРИЯ!

Анита Христова Трифонова  публикувано току-що

преди 29 минути, street racer написа:

О,такава ми била работата, Вие сте от предателите ,побягнали за лична изгода в САЩ - убийцата на българите!

Познах -платен драскач! Уф, аман от такива в интернета.Абе като Ви е добре там в Америката  и ближете подметките  на американците, що си не стоите там , та сте се уж загрижили за нас тук ,дето ни изоставихте -стари хора да се борим с мафиотите . ПФУ,ПРОДАЖНИЦИ!

Не ми говорете за червени и сини, знаете много добре ,че всички са еднакви и боядисани и продажни КАТО ВАС САМИЯТ!

Не желая да кореспондирам с дупедавщина и предателство, егоизъм и мафиотщина. 

Хайде, на бегом във вашата Америка "българино"

Вън от моят профил, който и да сте нарушавате правилата на сайта.Каквото пускам е от интернета не съм го изсмукала от пръстите си. А вие ЗА МЕН  сте предател на РОД И РОДИНА !

Запазвам си всичко и за навлеци като Вас след време правя видеа!

Няма да Ви отговарям вече навлек, под достойството ми е с продажник да споря.

Сподели този коментар

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...