Премини към съдържанието

Най-добрата реч на Тодор Живков

от Анита Христова Трифонова,15.07.2020
  • 307 прегледа
  • 0 коментара

Ти немаш пари не може да решаваш Тодор Живков, 1987 mp4

sekirata Pitam te bat Boiko

sekirata za Boiko Borisov Nad men niama nikoi

sekirata Za vas prodajni politici

Препоръчани коментари

Коментари

Все още няма коментари.

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• С една дума Путин подреди света
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 25.09.2022
      Украйна тряБва да се срамува,защото войната не я води тя , а НАТО,ЕС ,АМЕРИКА НАЙ-ВЕЧЕ при това с наемни войници най-вече престъпници ,затворници, осъждани...платени души Срамно е  и смешно- Украинците изобщо не се бият с руснаците  и децата го знаят ,медиите наши са купени и лъжат, българите-народа ми имаМЕ други източници ДА СЕ ОСВЕДОМЯВАМЕ ЗА ИСТИНАТА  и спрете да се фишкате и заплашвате дори баби като мен ,което е вече СМЯХ!
    • Отговор в защита на поетесата Маргарита Петкова
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 24.09.2022
      Копукова ,не можеш да полееш на малкия пръст на тази талантлива поетеса,а като жена пък хич не можеш да се мериш с нея.Така ще си идеш злобна и негодна. И няма да спреш да бълваш отрова не само по нея.   КОПУКОВА,За мене и не само за мене не сте никаква поетеса, да не говорим пък творец и чаровница като Маргарита Петкова . Това наградите хората знаят че нищо не значат, но Христо Ботев все награди и чували с книжки има и се е хвалил ПЪК Е ВЕЛИК!  Нямате и срам и съвест,госпожо мисирке
    • "Делници" - 23.09.2022 "ЕВРОДИКОФ" на живо топчат
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 23.09.2022
      И АЗ НЕ МОГА ДА ВИ РАЗБЕРА ВАС НАУЖКИМ БЪЛГАРИТЕ! И  ДАЛИ ПУТИН БИ ВИ "РАЗБРАЛ" АКО ВИ ОТКРИЕ,"ПЕТЪР ПЕТРОВ"?! И АЗ НЕ МОГА ДА ВИ РАЗБЕРА ВАС НАУЖКИМ БЪЛГАРИТЕ АКО СТЕ ТАКИВА,  ТЕЗИ ИНДИВИДИ ТУК НА ХОНОРАР ДА СЕ ИЗЛАГАТ И ДА ПИШАТ КАКВОТО ИМ НАРЕЖДАТ ! ЗАТОВА НЕ СА С ОТКРИТИ ДАННИ,КРИЯТ СЕ  ПОВЕЧЕТО. АМИ ТОГАВА КАКВО Е ЧУДНОТО,ЧЕ МЕ  МАЙТАПИТЕ ,ЧЕ ИМАМ ХУМОРИСТИЧНА ПЕСЕНМОЙ КАВЪР -"ОТ ДНЕС ЩЕ СЪМ АЙШЕ" . ВИЖТЕ ВЪВ ВАШАТА ПАНИЦА КАКВО ДРОБИТЕ, МОЕТО Е САТИРА, А ВАШЕТО?! УПРАВАТА НА САЙ
    • Българийо,сълзите си изтрий,срамът измий
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 22.09.2022
      Защо злобарите  и некадърниците в изкуството се привличат и правят мизерии?! Какво ли правя тук наистина май на инат,щото една луда мисирка ми се налага с връзките и парите си,но явмно не трялва да вярвам в вешкото в човека. хищници сте отврат
    • sekirata Споделя
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 21.09.2022
      Стреснат, зомбиран народ,така и ще си иде ако не му просветлее! Ама как да стане,по умните и свежа плът  ги купиха отвън, продадоха се за лична изгода и слава, тук останаха само....и пенсии!  
  • Добави ново...