Премини към съдържанието

"Ще го удушите". Арести, лютив спрей и сблъсъци на протеста

от Анита Христова Трифонова, 8.09.2020
  • 179 прегледа
  • 1 коментар

На 2 септември не беше нашата полиция, а подбрани хора от престъпен контингент ....психически не бяха в ред бяха агресивни това се получава под въздействие на поели ....препарат!

1.   Колко служители на МВР от цялата страна бяха командировани в София?

2.   2. Единствено полицаи ли участваха в охраната на протеста?

3.   3. Защо по униформите на полицаите имаше непозволени стикери и значки?

4.   4. Ще има ли наказани служители за употреба на непозволени помощни средства?

5.   5. Адекватно ли беше използван лютивият спрей срещу протестиращите?

6.   6. Как полицията допусна провокатори с десетки силни бомбички?

7.   7. На какъв принцип се осъщестяваха арестите?

кадри на журналиста Милва Цветкова". "Те са потресаващи и заснети в изключителна близост, във висока резолюция и ВСИЧКО се вижда. Абсолютно всичко! Вижда се много кръв. Мъж на 59 години обяснява как е бит без никаква причина: "Единият ме удря с палката в корема, а другият в главата. Паднах и щяха да ме смачкат. Нищо не съм правил. Нищо не съм ги предизвикал". Виждат се хора, които са извеждани, въпреки виковете им "Журналист съм"...", описват тримата във фейсбук. 

БЪЛГАРИЯ ПРОСТО Я НЯМА НИЕ СМЕ ПОД МУТРЕНСКИ ИГО!

dd022e6b0d28.jpg

e4bc2092ebc3.jpg

Ето как се бие Дори чужд журналист!

• Харесване 1

Препоръчани коментари

Коментари

Стотици полицаи бият невинни граждани на протеста - Неизбежния Караколев

Ето как се бие Дори чужд журналист!

КЪДЕ Е ГЕШЕВ? АМИ НЕМА ГО ,ТА ТОЙ Е НЕОБРАЗОВАН И НАЙ-ОБИКНОВЕН МИЛИЦИОНЕР

ЧУЖД ПОСТ, КОЙТО МИ ХАРЕСА:

23.07 08:38 - СУПЕР СКАНДАЛ: Гешев няма ценз за главен прокурор, дипломата му е издадена с указ на Тодор Живков, който не важи от 1990 г. (ДОКУМЕНТИ + ВИДЕО)

Адвокат Минчо Спасов буквално съсипа главния прокурор Иван Гешев с разкритието, че дипломата му е издадена с указ на Тодор Живков от 1987 г., който, обаче, е бил в сила до 1990 г., видя Narod.bg.

След тази дата настоящият обвинител №1, завършил школата на МВР в Симеоново, просто няма право на гражданска специалност „право”. Така излиза, че юрист без нужния ценз е главен прокурор, стана ясно в предаването на Люба Кулезич „Често казано“.

„Направих едно малко изследване за дипломата на г-н Гешев, Оказа се, че няма номер на дипломата, няма подпис на тези, които са я издали.

image

Удостоверението му за правоспособност също няма номер, няма подпис, заверката очевидно не е от юрист, защото няма подпис от заверяващия от школата в Симеоново.

На удостоверението за правоспособност няма факултетен номер, няма и номер на дипломата.

Документите са извадени от сайта на Висшия съдебен съвет, подчерта адв. Минчо Спасов.

Тази диплома е издадена въз основа на Указ №2415 от 1987 г. на председателя на Държавния съвет Тодор Живков.

Този указ, обаче, не действа след 1990 г.

Забележете, в самия сайт на академията на МВР в Симеоново е написано, че дипломата е давала юридическа правоспособност само до 1991 г, а дипломата на г-н Гешев е от 1994 г.

image

В действащия към онази дата Закон за висшето образование чл. 2 изрично е записано, че вузовете се създават само със закон от Народното събрание, не с указ на Държавния съвет на Тодор Живков.

Ето какво пише в сайта на самата академия:

„До края на учебната 1989-1990 година на завършилите факултетите „Държавна сигурност” и „Народна милиция”се признава гражданка специалност „право”, но не и след 1990 г. ”
https://narod.bg/

• Харесване 1
Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване