Премини към съдържанието

67-и ден протести:Народът срещу мафията (13.09.20200

от Анита Христова Трифонова,13.09.2020
  • 117 прегледа
  • 0 коментара

Sofia, Bulgarian Anti-Government protest day 67

833f33677952.jpg

https://www.vbox7.com/play:e99b503e9c&start=10

67 вечер на антиправителствени протести

e92c4471a5f6.jpg

67 вечер на антиправителствени протести.  Към 19.00 ч. движението се осъществява нормално. По-късно се очаква протестиращите да блокират бул. „Цар Освободител” и да тръгнат на шествие към „Орлов мост”. Днес организаторите на „Отровното трио” обявиха, че няма да влизат в преговори с премиера Бойко Борисов и подготвят нов голям протест  на 22 септември.

306d8f790e3d.jpg

Протестирате. Защото ви се повдига от погнуса. Гневът не е главният мотив. Протестирате, защото вече ви се повдига от гнусотата на управляващите, защото сте отвратени от тяхната самозабрава и безнаказаност. От начина, по който те ви презират.

2d564f8beba7.jpg

Велико народно въстание ще има на 22 септември

Bulgaria: Borisov’s proposed Grand National Assembly and Bulgarian democratic prospects

003cb1725e80.jpg

Видео послание на евродепутатката Клеър Дейли към протестиращи

В България са по улиците, а в европарламента си говорим за мониторинг

28ac0e571917.jpg

Sofia, Bulgarian Anti-Government protest day 67

Да се пълнят чекмеджетата на хората, а не на управляващите

Да отрежем трикольорна лентичка за оставката на Борисов!

За 67-ма поредна вечер граждани се събраха на протест около фонтана на Президентството в София с искане за оставка на премиера Бойко Борисов, оставка на главния прокурор Иван Гешев и честни избори.

Малко преди 20.00 часа недоволните от властта блокираха движението по бул. "Цар Освободител". На сградата на парламента беше прожектирано видеообръщение на евродепутата Клеър Дейли, в което тя изрази подкрепа за протестите у нас и надежда да се присъедини към тях в бъдеще. Арман Бабикян от "Отровното трио" каза, че ще направят всичко възможно това да се случи.

Събралите се поздравиха с ръкопляскания българите във Виена за днешния протест там. От "Отровното трио" отбелязаха, че интересен протест е имало и в Стара Загора, където старозагорци са зарили централата на управляващата партия с тор.

Кой издаде командата за безпрецедентната сеч на площада- "Алтернативата" със Светла Петрова

ЕТО КОЙ -ПЕЕВСКИ И ДОГАН  ЧРЕЗ БОРИСОВ

БОРИСОВ Е ВЕЧЕН ЗАЛОЖНИК И КУТРЕТО НА ПЕЕВСКИ И ДОГАН

КАК ГО НЕ РАЗБРАХТЕ 

ДПС И ДОГАН С ПЕЕВСКИ НА БУНИЩЕТО И ТОГАВА СЕ ОПРАВЯЙТЕ С БОРИСОВ И ТЕЗИ КАТО НЕГО КОИТО СА ДУПЕДАВЦИ НА ДОГАН И ПЕЕВСКИ, ДПС

ИНАЧЕ ТЕ ОТВЪН ПАК ЩЕ ДЪРПАТ КОНЦИТЕ НА НАШИТЕ УПРАВЛЯВАЩИ, КОИТО И ДА СА ТЕЗИ УПРАВЛЯВАЩИ,ЗАТОВА И БЯХ И СЪМ ПРОТИВ ВСИЧКИ ПАРТИИ.

НЯМА ПАРТИЯ, КОЯТО ДА УДЪРЖИ НА ДОГАН И ПЕЕВСКИ, НА ДПС. ДОРИ ОТ РАЗСТОЯНИЕ.

Премиерът-заложник

ДОКОГА ТАЗИ ТУРСКА ПАРТИЯ......?!

Каквото и да става с нашите партии, ДПС ВИНАГИ ОСТАВА, НЕПОКЛАТИМА Е ,ЗАЩО,БЪЛГАРИ?!

Колко ми е жалко . Българи допуснахте турчин да ви управлява е ви е все тая . Заслужавате си го тогава

КАЗВАХ И ПОВТАРЯМ...ДОКАТО ПЕЕВСКИ И ДОГАН ДОРИ СА ЖИВИ - КРАЙ С НАС!

НЕКА ДА СА НАВЪН, НО И ОТ ТАМ КОМАНДВАТ НАШИТЕ УПРАВЛЯВАЩИ, КОИТО И ДА СА !

КАК НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТЪРВЕМ ОТ ТУРСКА ПАРТИЯ, КАК В УПРАВЛЕНИЕТО НА ТУРЦИЯ НЯМА БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ?

"АЗ СЪМ ИНСТРУМЕНТА НА ВЛАСТТА, КОЙТО РАЗПРЕДЕЛЯ ПОРЦИИТЕ..." -ДОГАН

• Харесване 1

Препоръчани коментари

Коментари

Все още няма коментари.

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване