Премини към съдържанието

92-и ден протести: Народът срещу мафията Резолюцията на ЕП: Политическият шамар е за властта

911f2ad021b9.jpg

https://www.vbox7.com/play:937b9ead6f&start=2

ПРОТЕСТЪТ: Недоволни се събраха в центъра на София

Протестиращите в центъра на София блокираха движенито по булевард "Цар Освободител", а малко по-късно и Орлов мост. В 92-ия ден на антиправителствените протести десетки демонстранти се събират в лошото време на традиционния сборен пункт пред сградата на президентската администрация.

af9db16cc7b9.jpg

Ден 92 на антиправителствени протести, блокиран е бул.

"Цар Освободител" В палатката пред Президентството

тече подписка за отпадане на задължителното използване на маски и шлемове

7514b78fa474.jpg

92-ра вечер на протести, които се провеждат в София. Недоволните се събраха на площад

"Независимост" между Министерския съвет, Президентството и бившия

Партиен дом около 19 часа. Исканията им остават без промяна -

оставки на правителството и на главния прокурор.

Протестиращи блокираха тази вечер столичния булевард "Драган Цанков". Преди около 20 минути те се събраха близо до метростанцията "Г.М. Димитров" в квартал Дианабад. Повод за недоволството е "заменка" на общината до 49-та детска градина, където е планирано да бъде изградена нова сграда

50b13113e957.jpg

483f6d6b1f43.jpg

0e33a8507909.jpg

ЕП ПРИЕ РЕЗОЛЮЦИЯ В ПОДКРЕПА НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД И С КРИТИКИ ЗА МОДЕЛА „БОРИСОВ“ (08.10.2020)

92 Ден – резолюцията на ЕП: Политическият шамар е за властта

Дейли "Борисов и правителството ни лъжат и правят каквото си искат"

Проф: Минеков в Брюксел

ЕП отхвърли поправките за Радев в резолюцията за България. Остава текстът за Истанбулската конвенция

ЦЕНТРАЛНА ЕМИСИЯ НОВИНИ НА БСТВ (08.10.2020)

https://www.vbox7.com/play:8a5e46038d&start=2

Бяха внесени общо 49 поправки, които бяха отхврълени

Бонуси за светло бъдеще и една европейска резолюция - "Алтернативата" с Миролюба Бенатова, 08.10

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ ВЕЛИЗАР ЕНЧЕВ (08.10.2020)

ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (08.10.2020)

ЗАСЕДАНИЕ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ (08.10.2020)

НИНОВА: САМО С ВИСОКА ИЗБИРАТЕЛНА АКТИВНОСТ ЩЕ СЛОЖИМ КРАЙ НА МОДЕЛА „БОРИСОВ“

ПОЛИТИКО: ЕНП МЕЖДУ ДВОЙНИ СТАНДАРТИ

• Харесване 1

Препоръчани коментари

Коментари

НЕ, НЕ СЪМ ОПЕЧАЛЕНА,НЕ СЪМ И ИЗНЕНАДАНА ОТ НИЩО И ОТ ТЕЗИ КОИТО ЗНАМ КАК ДЕЙСТВАТ В ИНТЕРНЕТА И ПО САЙТОВЕТЕ,

НАЙ-МАЛКО ПЪК ОТ ПОЛИТИКАТА И КРАСОТНАТА ЕС! ТА ТЕ ТАМ КРАДАТ ПОВЕЧЕ ОТ НАШИЯТ БОКО.ХА,ХА...! ЗАТОВА ЧЛЕНКИТЕ бягат и ще бягат от ЕС, САМО ГЛЕДАЙТЕ.

КОЛКОТО ДО АМЕРИКА..ТУРЦИЯ....НЯМАМ ДУМИ!

Нещатасе нареждат, един ден всичко ще иде на мястото си ,

ще се сетите за моето становище по тези въпроси.

Всички въпроси които съм засегнала в постовете си тук.

Ето как постъпиха в blog.bg този ден, тази вечер ТОЧНО С МЕН,

НАВЯРНО ТОЧНО КАТО ПОБЕДЕНИ! 

Но там твърдят че хакерската намеса там идвала от тук?

Аз не съм програмист, но там няма как да ме чуят, защото и пощите на профилите ми там са блокирани?! По същият начин когато тук ми бе откраднат  имела преди време от ....ПОМНИТЕ, ПОМНИТЕ!

Ама наистина не ми вярвате, че изобщо, ама изобщо съм я заличила от ....тази Копукова, старите ни дразги стигнаха поне от моя страна към абсолютно безразличие, дори смях само като и видя снимката -аватара на младо моме в блогбеге профила и.  

Но някои използват нашите стари отношения  с нея, като повод да реват и тук от мене, а причината е ГЕРБ,ГЕРБЕРЩИНАТА И ТРОЛОВЕТЕ НА ГЕРБ ЯКО ПЛАТЕНИ НАВСЯКЪДЕ!

Не се бъркам и изобщо не ми дреме за книжките на Копуковата,които са си чист амбалаж, разбира се според мен и имам право да изкажа мнението си, но от безсилие докъде се стигна видях, видяхте и ВИЕ -НЕЗАМЕСЕНИТЕ В ТАЗИ ОФАНЗИВА СРЕЩУ МЕНЕ.

В друг сайт, трети  сама се оттеглих,защото масово се триеше всичко срещу Борисов, както и другото на потребител който пишеше срещу Борисов. Никаква свобода на слово и медии-това сме ние българите! Не сме единни .

Едните наистина си варят компотите  и си правят консервите за зимата,ходят си по курорти, а другите правят протести!!! Еееееее.... ТАКА НЕ СТАВА!

Линк към коментара

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване