Премини към съдържанието
от Анита Христова Трифонова, 6.12.2020
  • 168 прегледа
  • 2 коментара
Момент.
Умните изчакват...
Простите се дракат,
но всичко е до време,
тук нямам грижи,
бреме!
anladınmı?!

А.Х.Т. sekiarta cekupama 

2ded31854ebe.jpg

Препоръчани коментари

Коментари

Момент на сила, наричан също въртящ момент или само момент, е физична величина, изразяваща въздействието на сила върху въртяща се система, разположена на разстояние от нейната ос на въртене. Моментът е равен на произведението от големината на силата и разстоянието от нейното направление до оста на въртене. Това разстояние се нарича рамо на момента. Тази зависимост може да се представи и като векторно произведение на силата, действаща в дадена точка, и радиус-вектора на точката

Въртящият момент е важна характеристика на всички видове ......двигатели.

ИМЕТО КОПУКОВА НЕ Е БЪЛГАРСКО,ПОЗНАЙТЕ ОТ КОИ Е ! и това не е обида , а констатация

Моето ХРИСТОВА-НА ХРИСТОС 

ТРИФОН -ТРИФОН ЗАРЕЗАН

ето откъде идва всичката помия по мене!

и българите се снишават,траят...ВАШ ПРОБЛЕМ, АЗ СИ ИЗПЪЛНИХ МОЕТО ЗАДЪЛЖЕНИЕ!

Линк към коментара

aab84b9aa0af.jpg

Повтарям за тези ,които не могат да четат, че блогът ми тук не е САМО ЗА ПОЕЗИЯ,НЕ СЪМ В

ХУДОЖЕСТВЕН САЙТ, НЕ СЪМ В КАТЕГОРИЯ ПОЕЗИЯ И НЯМАМ ПРЕТЕНЦИИ ДА СЕ НАДПРЕВАРВАМ С

ТЪРГОВЦИ НА ЧУВСТВАТА НАРЕКЛИ СЕ ТВОРЦИ ! И БЕЗ ЗАПЛАХИ НА ЛИЧНИ ,САМО ГОСПОД РАЗПОЛАГА

С ЖИВОТА МИ,КОПУКОВА! И НЕ СЪМ СТРАХЛИВА, НЯМА ДА УМРА КАТО...МИШКА!

rosiela - sekiro, Голямата откачма
22:35
била родена на 16 юни 1953 година и не е никаква плевенчанка, а е от село Бохот, Плевенско.
Луда, догодина след рождения ден може да отпътува при свети Петър на отчет, много са й тежки конфигурациите.

...ами сега, а ?!

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване