Премини към съдържанието

Анита Христова Трифонова изпълнява своята песен -"Сънувах те, любов"

от Анита Христова Трифонова,29.01.2021
  • 141 прегледа
  • 1 коментар

Анита Христова Трифонова  изпълнява своята песен  -"Сънувах те, любов"- 1

ДО АДМИН -

Кое е това лице-

NewRedDragon  506

публикувано преди 2 часа

от управата на блога ли е или трол, наВлеК някакъв и какви са тези ,дето ми ги нарежда-заповеди, заплахи ?! КАК ДА РАЗБЕРА  КОЙ Е , ЧЕ НЕ Е НЯКОЙ ПРОШЛЯК ТУК, ХАКЕР?! Защо му пречат  протестите-Гербер ли е или на Пеевски и Доган слуга? ИЛИ ПРОСТО Е КОПУКОВА С НЕЙНИТЕ ХОРА? ТРОЛОВЕ и с по няколко профила. 

Писах до админ ,но явно не ми стигат писмата ?!

Аз не мога да знам кое за NewRedDragon  506 са глупости?! От каква позиция ми нарежда?

В блога ми само тършува и обижда в коментари със заплахи?!

Трябва да изтрия блога си и всички постове за протести срещу красивата "Герб", че да остане "поезията" и плювните по мен и дъщеря ми на Копукова?! Знаете,няма как да не знаете,как се краде поезия от тези блогове и сайтове особено която НЕ Е на книжен носител пускана като моята и затова ли не съм удобна тук,че не искам повече да си пускам стиховете -новите !Целите.

Така ли?

Препоръчани коментари

Коментари

И трябва ли да се съобразявам с всеки който е решил да си направи няколко профила и анонимни , и тролски  и ..така непознат за мен тук?!

Админ тук наказва мен за кой ли път с повод измислен  и толкоз и то "за кокошка нема прошка...."

МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ, ОТГОВОРЕТЕ МИ НА ПОЩАТА КАТО ТУК НЯМАМ ВРЪЗКА С АДМИН!

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване