Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×

"Не го познавам!" - разкритията на Светослав Илчовски

от Анита Христова Трифонова,13.05.2021
  • 107 прегледа
  • 2 коментара

СКАНДАЛНИЯТ ИЛЧОВСКИ - БОРЕЦ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА ИЛИ АКТЬОР В ОПАСНА ПОСТАНОВКА?

Светослав Илчовски говори пред временната комисия,

макар че не е включен в официалния й дневен ред

Аз мисля така -З
ащо досега не излезе и да каже, че е изнудван,

ЗАЩО ТОЧНО СЕГА СКОЧИ? Та и още един като него  и още ще

се появят явно...още "ощипани"

от диктатора Борисов и шайката му.

ЯСНО Е ,ЧЕ МНОГО БИЗНЕСМЕНИ СА ОКРАДЕНИ ОТ БОРИСОВ,

СМАЧКАНИ,НО КЪДЕ БЯХА ДОСЕГА , А, КАЖЕТЕ ДЕ?

ЗАЩО ДОСЕГА НЕ ИМ СТИСКАШЕ,

СТРАХ ОТ ГЕРБ И  БОКО,

ТА ТОВА ДЪРЖАВА ЛИ Е ТОГАВА?!

СПОРЕД КИРО БРЕЙКА ИЛЧОВСКИ БИЛ СМЕЛ КАТО ОРЕЛ?

ЗНАЧИ ИМА ГРЪБ ИЛЧОВСКИ И НЯМА МЯСТО

ЗА СТРАХ, ПЪК И БОРИСОВ ВЕЧЕ Е БИТА КАРТА. 

Дори и да се върне на власт Борисов ,което е супер съмнително,

ТОЙ ВЕЧЕ Е ДОСТАТЪЧНО ИЗКАЛЯН, ИЗХАБЕН И ОЗВЕРЯЛ !!!

ПЛЮС ПРОСТОТИЯТА СИ И МАФИОТЩИНАТА СИ

СТАВА НЕЩО МНОГО ПО-СТРАШНО ,

ГОРКО НА НАРОДА ТОГАВА.

Разделяме ли се с модела? - "Разговор" с Ренета Инджова

ИЛЧОВСКИ Е СМЕЛ, КАТО ОРЕЛ!

"АНТИДОТ" с водещ ЮЛИЯ АЛ-ХАКИМ (13.05.2021)

ПРАВОСЪДНИЯТ МИНИСТЪР ЩЕ ПРОВЕРЯВА СИГНАЛИТЕ ЗА ИЗДЕВАТЕЛСТВА В АРЕСТА (13.05.2021)

"Не го познавам!" - РАЗКРИТИЯТА на Светослав Илчовски

Скандалният Илчовски - борец срещу корупцията или актьор в опасна постановка

ИЛЧОВСКИ или ПОЛИТИЦИТЕ?

Иван и Лука обитават две сгради-близнаци в имението, което се простира на 42 декара ДНЕСМНЕНИЯ Само в Narod.bg: Вижте имението за 20 милиона на касиерите на Баце! 

Личните партийни касички на Баце – братята Иван и Лука Ангелови, се ширят в имение за 20 милиона лева!

Провокиран от наша предишна публикация, източник на Narod.bg предостави снимки и нови данни на палата, разположен до парк „Аяазмото” в Стара Загора.

При честите визити на Баце, за да плетат поредната крадлива схема в земеделието, корумпиран военен изтеглял караула от границите на поделението, за да може мафиотите и техният Дон Корлеоне от Банкя да се чувстват по-спокойни, далече от чужди очи.

Само в Narod.bg: Вижте имението на „градусите“ Иван и Лука Ангелови, в което въртят крадливи схеми с Бойко Борисов 

https://narod.bg/wp-content/uploads/2021/05/имение4.jpg?x48555

Имотът на шефовете на „Градус” се простира на цели 42 декара и заедно със сградите се оценява на роди повече от 20 милиона лева.

„Великата“ компания на братя Ангелови има на щат…трима служители, все началници

Всички останали служители на вече дискредитираната пилешка компания били наемани на срочни договори с цел по-ниски осигуровки, твърди информаторът на Narod.bg.Както вече стана ясно в парламента, „градусите” Иван и Лука са диктували кой да бъде министър на земеделието и кои да са директорите на изпълнителите агенции така, че да върви само техният бизнес и цялата конкуренция да бъде натикана в ъгъла.

spacer.png

Офицер от НСО пред Narod.bg: Синът на Иван Ангелов – Пилето посети Бойко над 200 пъти в „Бояна”, носеше пачките от корупцията

spacer.png

Ако още се чудите откъде са пачките по 500 евро в чекмеджето на Бойко Борисов, ето ви един жокер – синът на уличения в далавери бос на „Градус” Иван Ангелов – Пилето за последните 4 години е засечен над 200 пъти да посещава покоите на мафиота от СИК Бойко Борисов в „Бояна”, за да предава … Продължете с четенето наОфицер от НСО пред Narod.bg: Синът на Иван Ангелов – Пилето посети Бойко над 200 пъти в „Бояна”, носеше пачките от корупцията.

https://narod.bg/wp-includes/images/w-logo-blue.png?x48555

Срещу това синът на Иван Ангелов – Ангел, посещавал премиерския палат на Баце в Бояна над 200 пъти, за да отчита „бонусите” от общия бизнес във вид на пачки евро по 500 и златни кюлчета

spacer.png

https://narod.bg/wp-content/uploads/2021/05/имение2-1.jpg?x48555

Препоръчани коментари

Коментари

https://www.lentata.com/page_21896.html

Кой е бизнесменът Илчовски, в какво обвини Борисов и как продължава тази история

Актуално
Премиерът в оставка Бойко Борисов беше обвинен в корупция от бизнесмена Светослав Илчовски, който в сряда свидетелства във временната комисия в парламента, която се занимава с ревизията на действията на правителството на ГЕРБ и "Обединени патриоти".

https://boulevardbulgaria.bg/articles/svetoslav-ilchovski-i-gerb-istoriyata-na-signalite-i-delata-na-trupcheta

Светослав Илчовски при Сашо Диков:Тепърва ще почнат да излизат нещата!

Сашо Диков

Капо ди тути мишки

БЕЗ ЛУСТРАЦИЯ НА ПРОКУРАТУРАТА И СВАЛЯНЕ НА ГЕШЕВ НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ!

Краят на "епохата ГЕРБ". Светослав Илчовски. Слави Трифонов.

Линк към коментара
  преди 7 часа, NewRedDragon написа:
"Спри да драскаш срещу Борисов и ГЕРБ и аз няма да се ааяждам. А спри и с т.нар. си..."
Докога,админ, този профил- NewRedDragon ще НАЛАГА ПРАВИЛАТА В САЙТА, ЗАЩО?!
ЦЕЛИЯТ ИНТЕРНЕТ ГЪРМИ И БЛАГОСЛАВЯ БОРИСОВ, ЩО КЛИПОВЕ  ,ВИЦОВЕ,КАРИКАТУРИ.....
А ТУК НЯКОЙ СИ СЕ ЗАЯЖДА С МЕНЕ УЖ ЗАРАДИ БОРИСОВ, А ИСТИНАТА Е ДРУГА, АДМИН, ВИЕ ЗНАЕТЕ ЗАЩО  ИСКАТ ДА МЕ ПРОГОНЯТ.
 ПРОЗРАЧНО Е.
  преди 7 часа, NewRedDragon написа:
  преди 2 часа, NewRedDragon написа:

Този е вече бифш бизнесмен. Като лае много, няма бизнес. Главата вече е паднала

БиВш се пише  , неграмотнико!

Към управата на сайта!

Докога няма да мога да трия драсканиците-уж коментари под постовете ми на този потребител, трол ли , Вие явно си го знаете кой е и какво гони освен мене?

Аз няма повече да си трия постовете и пак да ги пускам заради него. Знам, досещам се кой е , но това няма значение ,важното е,че управата тук си затваря очите. Ще си намеря друг начин да лиша това същество от присъствието си, но не в блога си. А иначе неговото е назад, паживьом увидим. За първи път се сблъсквам с мъж ,ако наистина е мъж-клюкарка и интригант, навлек и с пълна кошница простотия , липса на всякакво възпитание.Независимо от целите които гони, дори и моето прогонване от нета изобщо, не ИГРАЕ ПО ПРАВИЛАТА И УПРАВАТА ТУК РАЗРЕШАВА! Всичко това ми говори за начините, поведението на Боко Тиквата и управлението му-герберската простотия и мафиотщина!

Не ми пука за грешките тук, защото и децата разбраха,че не са мои.

Разбрахте , профилче, за мене сте кръгла нула, позеленяла от злоба и безсилие.Дори и да ме няма Вие сте капут.Някавъв платен драскач,който би трябвало да помисли за собствената си глава, ако има такава-човешка, а не за тази на Илчовски.Защото нищо не се забравя и не оставя така в пространството.

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване