Премини към съдържанието

Бойко Рашков: "Чудя се как в системата на МВР се е появила такава група от престъпници!"

от Анита Христова Трифонова,25.05.2021
  • 102 прегледа
  • 1 коментар

Бойко Рашков: "Чудя се как в системата на МВР се е появила такава група от престъпници!"

Препоръчани коментари

Коментари

И аз се чудя на групичката в интернета как и защо функционира 

безпрепятствено,когато се касае за мен и за такива като мен?!

Но няма нищо вечно, да се успокоя.

Под достойнството ми е да отговарям на такива"мъже"/ Защо ми говорите на "ти"--ето къв мъж сте/ и младоци дракащи се по сайтовете с бабички като мен, като ги не сакат младите момичета,пфу?

Мъжете сринахте България затова и няма деца,коя ще  зачева от такива...

...висите тук млади хора ,няма кой да оправи жените Ви , а аз искам мъже да оправят България...Божеее...каква мъка сте, мъже,с бабички като мен се дракате,имате ли огледало вижте се....?!

Много е лесно от ютуб линка и хоп тупнеш го тук -тривиалност!

Наистина съм щастлива като се отървах рано от .....като Ви гледам кви крачоли сте! Ще си пускам срещу Борисов ако ще да се изприщете да пускате от ютуб тривиални клипове и рап с мръсни текстове

Що не мога пак да ви трия  и това ли е случайно? Налагате терор тук ,както сега тормозят да побъркат най умният мъж от служебното -Кирил Петков, защото е богат, умен, кадърен.

Изобщо не ме ядосвате ,защото тук явно е пълно с ограничености и такива, а и сайта не е мой, но не  и ваш или скоро няма да бъде 

Уверявам Ви ,

никога НИКОГА вече няма да си позволя да си губя времето с хлапаци и вдетинени старци ТУК! Чак пък мъже и жени.

Жена която не е раждала не е жена, мъж койта не е ходил войник не е мъж" това не е мое твърдение и го даказахте.

За съжаление сте няколкото.

Бойко Рашков: Знам кои са основните действащи лица, отговорни за разложението в службите

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване