Премини към съдържанието

Моето присъствие дразни няколко души празни

от Анита Христова Трифонова, 6.06.2021
  • 99 прегледа
  • 3 коментара

Моето присъствие дразни няколко души празни-А.Х.Т. sekirata cekupama

Препоръчани коментари

Коментари

Предупреждения на Анита Христова Трифонова

1

Обиди и вулгарни думи

Видяно и потвърдено от потребителя

Предупреждение от ostavime,19 юли

1

Писане на латиница

...

Предупреждение от Kalin Karaboychev,6 февруари

0

Предупреждение

Съобщение до потребителя:...

Предупреждение от Kalin Karaboychev,11 януари

1

Обиди и вулгарни думи

Моля въздържайте се от подобни съобщения:

Предупреждение от Kalin Karaboychev,5 април 2020

0

Предупреждение

...

Предупреждение от Kalin Karaboychev,13 ноември 2019

0

Предупреждение

...

Предупреждение от Kalin Karaboychev,14 септември 2019

Откъде ми дойдоха толкова много предупреждения,нали сляхте двата ми профила в този? Посещенията от двата ми профила не ги събрахте, но наказанията ги събрахте ,какво гоните всъщност ,да ме прогоните? Ами кажете го направо. Аз не разполагам с излишни пари и връзки като Копукова, но държа на свободата си, така че досещате се. Преди  десет години и повече имах профил в калдатата , но в категория поезия ,не блог и тогава пак така -тормоз,напуснах и след време  ме поканихте -друг админ явно бе,стиховете ми изчезнаха  след като отказах да се върна. Но изчезна и форума ,май форум беше. Добре че не качвах  целите си стихове, качвах ги наполовинка. Отвращавам се от тази злоба и завист която ме залива тук, едва ли ще остана. Сега явно нещата се повтарят ,но с блога ми.Знаете че познавам, след мен блог и форум ако ги има ще спрат или поне оскъдно ще ги има.Мисирката сама ще си пише и сама ще се чете.Не сте само Вие, интернет голям.Групичката тук котно работи срещу мен след мен ще напуснат сайта, помнете ми думата.Но явно не Ви пука , защо на мен тогава да ми пука? Защо да се хабя за хора ,които ме презират?!

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване