Премини към съдържанието

Четири гръцки песни в мое изпълнение и на йоника -Анита Христова Трифонова

от Анита Христова Трифонова,10.06.2021
  • 103 прегледа
  • 2 коментара

Гръцки  песни  в мое изпълнение и на йоника -Анита Христова Трифонова

images?q=tbn:ANd9GcQ2OmDYHH3iGUCki7fdFHn

Препоръчани коментари

Коментари

ПРОСТЕТЕ ,НО МИ СТАНА ГНУСНО.

АНИТА НЕ МОЖЕ ДА МОЖЕ ТОЛКОВА....СЛЕД КАТО НИЕ ДРУГИТЕ НЕ МОЖЕМ..ХИЧ,ДРУГИТЕ НЯКОЛКО СТЕ ,ЗНАМ ВИ КОИ СТЕ. 

РЕКЕТИРАТЕ, ТИПИЧНО ГЕРБЕРСКИ НОМЕР.

Линк към коментара

КАКВО ПИША В МОИТЕ ПОСТОВЕ, СЛЕД КАТО НЕ Е НЕЦЕНЗУРНО СИ Е МОЯ РАБОТА ,НАЛИ? РЕКЕТИРАТЕ МЕ,ГЕРБЕРСКА ПОЛИТИКА.

АЙДЕ..!!!!!!!!!!!!

ПРОСТЕТЕ ,НО МИ СТАНА ГНУСНО.

ОК. ЩОМ ВИ ТОВАРЯ ОТ УТРЕ  12 ЮНИ ЩЕ ПУСКАМ САМО ПО ЕДИН ПОСТ В БЛОГА И ПО ЕДИН КЛИП,ДАНО ВИ ПОТРЪГНЕ НА САЙТА!

НО ТРЯБВАШЕ ЛИ ДА МИ СЕ ПРЕЧИ, ДОКАТО СИ ПУСКАМ ПОСТОВЕТЕ ДНЕС ..БРАВО,НЕМА ЩО.?

АНИТА НЕ МОЖЕ ДА МОЖЕ ТОЛКОВА....СЛЕД КАТО НИЕ ДРУГИТЕ НЕ МОЖЕМ..ХИЧ,ДРУГИТЕ НЯКОЛКО СТЕ ,ЗНАМ ВИ КОИ СТЕ. 

РЕКЕТИРАТЕ, ТИПИЧНО ГЕРБЕРСКИ НОМЕР.

КАКВО ПИША В МОИТЕ ПОСТОВЕ, СЛЕД КАТО НЕ Е НЕЦЕНЗУРНО СИ Е МОЯ РАБОТА ,НАЛИ? РЕКЕТИРАТЕ МЕ,ГЕРБЕРСКА ПОЛИТИКА.

4 песни в мое изпълнение и на йоника -Анита Христова Трифонова . Не ме бърка броя на посещенията тук когато съм принудена да повторя поста, ако затова няколкото едни и същи пускате глуповати коментари под постовете ми! Щом ми е забранено да трия гнусни коментари ,особено в блога ми.

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване