Премини към съдържанието

Пресконференция на Лаура Кьовеши в София - 11.06.2021

от Анита Христова Трифонова,11.06.2021
  • 71 прегледа
  • 1 коментар

НЕЩО МНОГО УМЕРЕНА И ПАСИВНА БЕ КЬОВЕШИ.!!! Ами пази се...явно не и разрешават да раздава милостиня на българите!

"Аз не съм на посещение, аз съм си вкъщи": Брифингът на Лаура Кьовеши в София

ЛАУРА КЬОВЕШИ: НЯМА ДА СЕ МЕСЯ В РАБОТАТА НА БЪЛГАРСКАТА ПРОКУРАТУРА (11.06.2021)

Стана ли ви ясно,че Румънката работи за интересите на ЕС,а не да ,,спасява” или помага на някаква си членка като България.!!! Заспало племе събудете се и гласувайте,излезте стачкувайте и стига сте мрънкали,чакали някой да ви помогне ..

Лаура Кьовеши: Всички ще разберат, ако някой политик се обади на европейски прокурор.....бла,бла,бла... Гледат си интереса ЕС,на никой не му дреме за БЪЛГАРИЯ,досега къде бяха?

СРЕЩА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ГЛАВЕН ПРОКУРОР ЛАУРА КЬОВЕШИ С ЖУРНАЛИСТИ И БЪЛГАРСКАТА ОБЩЕСТВЕНОСТ

ГРАЖДАНСКО ПОСРЕЩАНЕ НА ЛАУРА КЬОВЕШИ В СОФИЯ – БЪЛГАРИТЕ ИСКАТ ДА СЕ ЧУЕ ТЕХНИЯ ГЛАС (11.6.2021)

Горката Мизия. Страда от богата Тракия конкурираща се с богатите шопи. Дакия само мърмори,

а Македония в правото си ненавижда изтока. Мизиьо Мизиьо с какво заслужи тези Траки и Шопи на главата си?

От кога ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО Е СТРОГО СЕКРЕТНО, НО ПРОТИВ ДЪРЖАВАТА ДА Е СТРОГО СЕКРЕТНО ТОВА Е ПОКАЗАТЕЛ ЗА ТЕЖКО ОКОПАВАНЕ НА МАФИЯТА ФАКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Превод в ефир: Замяната на една корупционна схема с друга и българската бутафория

Сашо Диков с акценти от предаването "ЕвродикоФ"

Сашо Диков с акцентите от предаването "ЕвродикоФ" - ЧАСТ 2

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 11 юни 2021

Кой нормален ще се върне за да разбива стената с глава. Никой няма дори да си помисли за връщане докато не е махнат каскета

ХОРАТА С ОВАЦИИ ЗА КЬОВЕШИ И С „ОСТАВКА“ ЗА ГЕШЕВ ПРЕД ДОМА НА ЕВРОПА (11.06.2021)

Централна емисия новини (11.6.2021)

(

Препоръчани коментари

Коментари

Кой нормален ще се върне за да разбива стената с глава. Никой няма дори да си помисли за връщане докато не е махнат каскета

ХОРАТА С ОВАЦИИ ЗА КЬОВЕШИ И С „ОСТАВКА“ ЗА ГЕШЕВ ПРЕД ДОМА НА ЕВРОПА (11.06.2021)

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване