Премини към съдържанието

Четири гръцки песни в мое изпълнение И НА ЙОНИКА...Анита Христова Трифонова

от Анита Христова Трифонова,12.06.2021
  • 64 прегледа
  • 1 коментар

Слониците като Р...и тайфата и тук, които черпи на кафе от мен имате много здраве С РАКЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СТИГНЕТЕ.КАЛДАТА И БЛОГ БЕГЕ НЕ СА КРАЯ НА СВЕТА НЕ СА САМО ТЕ!Обещах на враговете си тук, че по един пост ще пускам от днес тук и в блога,но НЕ КОГАТО МИ ГИ ТРИЕТЕ ОСТАНАЛИТЕ ИЛИ ГИ ПУСКАТЕ В ДЕВЕТА ГЛУХА, ЯСНО, БЕДНИ ДУШИЦИ И МЪЖЕ..ПФУ! 

Препоръчани коментари

Коментари

Обещах на враговете си тук, че по един пост ще пускам от днес тук и в блога,но НЕ КОГАТО МИ ГИ ТРИЕТЕ ОСТАНАЛИТЕ ИЛИ ГИ ПУСКАТЕ В ДЕВЕТА ГЛУХА, ЯСНО, БЕДНИ ДУШИЦИ И МЪЖЕ..ПФУ! А слониците като Р...и тайфата и тук, които черпи на кафе от мен имате много здраве С РАКЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СТИГНЕТЕ.КАЛДАТА И БЛОГ БЕГЕ НЕ СА КРАЯ НА СВЕТА НЕ СА САМО ТЕ!АНИТА НЕ МОЖЕ ДА МОЖЕ ТОЛКОВА....СЛЕД КАТО НИЕ ДРУГИТЕ НЕ МОЖЕМ..ХИЧ,ДРУГИТЕ НЯКОЛКО СТЕ ,ЗНАМ ВИ КОИ СТЕ.РЕКЕТИРАТЕ, ТИПИЧНО ГЕРБЕРСКИ НОМЕР.

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване