Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×

Бойко Рашков НА ЖИВО пред Свободна Европа

от Анита Христова Трифонова,12.06.2021
  • 133 прегледа
  • 5 коментара

Бойко Рашков НА ЖИВО пред Свободна Европа

Бойко Рашков пред Свободна Европа - разговор с Полина Паунова, относно ДАНС, МВР и Прокуратурата

Препоръчани коментари

Коментари

Трифонова, колкото е по-голям простак някой, повече го харесваш? Иди на доктор!

Линк към коментара
преди 3 часа, JKirilov написа:

Трифонова, колкото е по-голям простак някой, повече го харесваш? Иди на доктор!

Пак ли да трия поста си, след като не мога да Ви изтрия , навлек !? ок ,ще трия вие си пишете.

Простак и боклук, мафиот и перверзник, убиец е Боко вашият и  шайката му, а вие към нея ли сте?

Злобарче, подразни Ви 45 посетили този ми пост.Не ставате на РАШКОВ краката да миете, а вашите едва ли сте измили,след като и устата Ви вони!

Линк към коментара

Тази тема не е за неккъв Боко. А рашето е пълен селчак-простак, дълги години натикан там, където му е мястото и сега ще отмъщава? Затвор го чака, скоро!

Линк към коментара

Тази тема е за изрода Боко, защото аз така искам и няма да спра  ясно? Ако не тук навън поне.Силно мразя връзкари и дупедавци ,ако сте мъж хептен ме гнусите , държите се като мека китка.

Пак ли да трия поста си, след като не мога да Ви изтрия , навлек !? ок ,ще трия вие си пишете.

Простак и боклук, мафиот и перверзник, убиец е Боко вашият и  шайката му, а вие към нея ли сте?

Злобарче, подразни Ви 45 посетили този ми пост.Не ставате на РАШКОВ краката да миете, а вашите едва ли сте измили,след като и устата Ви вони!

Нагло клепало сте! Боко е труп не физически и тези които са с него също.Макар че можем да поспорим дали вече не е контингент на психиатрията.

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване