Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×

Васил Божков има 1 трилион лева.. повече от Бил Гейтс, Джеф Безос, Илон Мъск и Зъкербърг комбинирано

от Анита Христова Трифонова,16.06.2021
  • 3597 прегледа
  • 7 коментара

Ако е истина наистина той може да спаси България -ако пожелае.
Другият ни шанс да минем на  консигнация от Русия най-вероятно.
Нима това са шансовете на България ,иначе КОЛОНИЯ-ту на този, ту на онзи...!!!
А виновниците зад решетките ,всичките от Костово време досега.Макар че заслужават бесило.А за Васил Левски имаше бесило, а тези национални предатели и крадцида живеят?! Дано България има шанс,но все пак зависи от народа.Събуди се , народе!

Васил Божков има 1 трилион лева.. повече от Бил Гейтс, Джеф Безос, Илон Мъск и Зъкербърг комбинирано

Аз лично признавам големият ум на Божков,като бизнесмен, 

политик не знам дали се

равнява с умът,хитростта на Доган и лидерските му качества ,

но Божков е по -големият  според мен...жалко

че не се раздава за народа си. Затова и гонят Божков да го убият,

блокирват му парите. А на Мъск и другите кой ще блокира парите?

Пеевски е хитряга и долен, но е по-дребната

риба -хищник, а Боко си  е една мутра, престъпник,но ТИКВА.

Гешев и другите от шайката са

слуги,цървули ...за доста  пари продали се.

Всичките от Костово време досега на бунището и ЗАЛИЧАВАНЕ ........

• Харесване 1

Препоръчани коментари

Коментари

Не вярвам. Борисов и Герб ,а от там и кукловодите на Борисов обраха Божков до дупка, на това вече вярвам.Защо ли? Защото няма по проспериращи бизнесмени-дори икрадци като него у нас Боко да не ги срине, да има за него и за неговите хора отвън. Гадина е .

Жалко е че ще плащат поколенията му, а и внукът му-един от всичките му деца и внуци законни и незаконни има същата трапчинка  на брадичката , а това е белег.... знаете какво искам да кажа.

Подписка за публичност на "онзи списък" от политици и магистрати, които не са обявили сметки и имущество в чужбина, както е по закон
https://www.peticiq.com/328366

• Харесване 1
Линк към коментара
преди 20 минути, Анита Христова Трифонова написа:

Не вярвам. Борисов и Герб ,а от там и кукловодите на Борисов обраха Божков до дупка, на това вече вярвам.Защо ли? Защото няма по проспериращи бизнесмени-дори икрадци като него у нас Боко да ни ги срине, да има за него и за неговите хора отвън. Гадина е .

Жалко е че ще плащат поколенията му, а и внукът му-един от всичките му деца и внуци законни и незаконни има същата трапчинка  на брадичката , а това е белег.... знаете какво искам да кажа.

Не знам ,не ги разбирам тези работи. Но не вярвам ,че Божков има 1 трильон.

Линк към коментара
преди 2 часа, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Не знам ,не ги разбирам тези работи. Но не вярвам ,че Божков има 1 трильон.

Щом Боко нямал трильон   трябва и Божков да няма след като е обран от Борисов и сринат.Това ли е логиката?

Аз по друго съдя,че Божков все още има пари и то доста.Може би половината му са взети само.

• Харесване 2
Линк към коментара
преди 55 минути, Анита Христова Трифонова написа:

Щом Боко нямал трильон   трябва и Божков да няма след като е обран от Борисов и сринат.Това ли е логиката?

Аз по друго съдя,че Божков все още има пари и то доста.Може би половината му са взети само.

Е ,имат ,ама и да имат ще си помогнат на приближените и толкова. За Бойко се носи слух ,че има 5 милярда. За Божков се носи слух ,че вземал пари назаем от приятели.

• Ха-ха 1
Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване