Премини към съдържанието

Стадото българско

от Анита Христова Трифонова, 6.07.2021
  • 321 прегледа
  • 8 коментара

Стадото българско -стихове А.Х.Т.  sekirаta cekupama 

Мършави , дръгливи овчици,

овчици още козици,

блеят, не знаят защо,

клати ги власт, сила, защо?!

Колко ще оцелеят не знам,

но повече в фурната ще опекат, знам.

Че от дървото лесно се пада,

щом само блеят,това се полага!

стихове А.Х.Т.sekirata cekupama

802d698a311a.jpg

Ето докъде стигнаха зомбираните българи,българки!

https://novinite24.bg7.eu/577846/

Smokie - I'll Meet You At Midnight (BBC Basil Brush Show 09.10.1976) (VOD)

tres1
от tres1,10.07.2021

Американска подлога, национален предател ще плащат и поколенията ти.

Препоръчани коментари

Коментари

Мислех да не ти отговарям,защото ми отнема от ценното време,ама си промених решението.

Не искам да гласувам,защото за мен тези хора там са под мойто ниво.И даже ако никой не гласува ще е по-добре за България.Това е мое мнение и мой личен избор.На никой не клякам,нито се дупя. И никой ама никой не може да ми казва аз какво трябва да правя.

И по въпроса за това кой иска да завземе България зависи от българите дали ще го позволят.Като си седят вкъщи пред телевизорите и на фейсбука и  го играят вечните жертви,чакащи някой да ги спаси,вместо да се вземат в ръце,ще продължава България да запада.Нека да позволим с нащия глас на следващите да грабят и разпродават България,нали така?

Линк към коментара
на 9.07.2021 г. в 15:57, Svetleto13 написа:

Мислех да не ти отговарям,защото ми отнема от ценното време,ама си промених решението.

Не искам да гласувам,защото за мен тези хора там са под мойто ниво.И даже ако никой не гласува ще е по-добре за България.Това е мое мнение и мой личен избор.На никой не клякам,нито се дупя. И никой ама никой не може да ми казва аз какво трябва да правя.

И по въпроса за това кой иска да завземе България зависи от българите дали ще го позволят.Като си седят вкъщи пред телевизорите и на фейсбука и  го играят вечните жертви,чакащи някой да ги спаси,вместо да се вземат в ръце,ще продължава България да запада.Нека да позволим с нащия глас на следващите да грабят и разпродават България,нали така?

Не , не така.

Но в едно сте права,че дали да гласувате или не си е ваше право,но толкова неща у нас вършите без да Ви питат дали  искате или не,  нали?

Така че, май има разминаване.....

Просто системата Ви ги налага, не само на Вас разбира се.

Лека вечер!

https://www.standartnews.com/biznes/khanke-vidya-izmama-v-priemaneto-na-evroto-u-nas-465497.html?fbclid=IwAR21LIk1ERGIbYHhBlid48XXCa4dtmNafdD9l9Ydgeiag8CV-nyO6uK9QKU#

Линк към коментара

Ето Едно налагане , което е валидно за определени потребители тук,други са под закрила и за тях администрацията си затваря очите

2.8 Не са желателни безсъдържателните мнения (.... емотиконки и т.н.) и теми. Нека подобни мнения бъдат придружавани с обосновка.

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

б) Забрана за публикуване и замразяване на акаунта - като санкция модераторите могат да ви отнемат правата за публикуване във форума или да замразят акаунта ви изцяло.

в) Налагане на бан ("забрана, ограничение") – администраторът може да "изхвърли" нежеланите потребители на форума, като ограничи достъпа им до сайта чрез бан. Банът може да важи само за форума или за целия сайт. Също така може да бъде постоянен или временен.

4.3 Настоящите Общи условия и правила могат да бъдат преразгледани и обновени по всяко време от страна на "Калдейта Ком" ЕООД. Ако продължите да ползвате сайта, Вие изрично се съгласявате с направените промени.

Когато ние, като отделни индивиди, се подчиняваме на законите, които ни наставляват да постъпваме по един или друг начин с оглед на благото на общността като цяло, с това косвено помагаме да се увеличи щастието на всички човешки същества.Аристотел

Бога ми ...намесват дори Аристотел!!!

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...