Премини към съдържанието

Jok€ra - Akuli

от Jokera 21,26.07.2021
  • 612 прегледа
  • 0 коментара
  • Ха-ха 1

Препоръчани коментари

Коментари

Все още няма коментари.

IP.Board Videos by DevFuse
  • Нови клипчета

• Последни коментари

• С една дума Путин подреди света
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 25.09.2022
      Украйна тряБва да се срамува,защото войната не я води тя , а НАТО,ЕС ,АМЕРИКА НАЙ-ВЕЧЕ при това с наемни войници най-вече престъпници ,затворници, осъждани...платени души Срамно е  и смешно- Украинците изобщо не се бият с руснаците  и децата го знаят ,медиите наши са купени и лъжат, българите-народа ми имаМЕ други източници ДА СЕ ОСВЕДОМЯВАМЕ ЗА ИСТИНАТА  и спрете да се фишкате и заплашвате дори баби като мен ,което е вече СМЯХ!
    • Отговор в защита на поетесата Маргарита Петкова
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 24.09.2022
      Копукова ,не можеш да полееш на малкия пръст на тази талантлива поетеса,а като жена пък хич не можеш да се мериш с нея.Така ще си идеш злобна и негодна. И няма да спреш да бълваш отрова не само по нея.   КОПУКОВА,За мене и не само за мене не сте никаква поетеса, да не говорим пък творец и чаровница като Маргарита Петкова . Това наградите хората знаят че нищо не значат, но Христо Ботев все награди и чували с книжки има и се е хвалил ПЪК Е ВЕЛИК!  Нямате и срам и съвест,госпожо мисирке
    • "Делници" - 23.09.2022 "ЕВРОДИКОФ" на живо топчат
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 23.09.2022
      И АЗ НЕ МОГА ДА ВИ РАЗБЕРА ВАС НАУЖКИМ БЪЛГАРИТЕ! И  ДАЛИ ПУТИН БИ ВИ "РАЗБРАЛ" АКО ВИ ОТКРИЕ,"ПЕТЪР ПЕТРОВ"?! И АЗ НЕ МОГА ДА ВИ РАЗБЕРА ВАС НАУЖКИМ БЪЛГАРИТЕ АКО СТЕ ТАКИВА,  ТЕЗИ ИНДИВИДИ ТУК НА ХОНОРАР ДА СЕ ИЗЛАГАТ И ДА ПИШАТ КАКВОТО ИМ НАРЕЖДАТ ! ЗАТОВА НЕ СА С ОТКРИТИ ДАННИ,КРИЯТ СЕ  ПОВЕЧЕТО. АМИ ТОГАВА КАКВО Е ЧУДНОТО,ЧЕ МЕ  МАЙТАПИТЕ ,ЧЕ ИМАМ ХУМОРИСТИЧНА ПЕСЕНМОЙ КАВЪР -"ОТ ДНЕС ЩЕ СЪМ АЙШЕ" . ВИЖТЕ ВЪВ ВАШАТА ПАНИЦА КАКВО ДРОБИТЕ, МОЕТО Е САТИРА, А ВАШЕТО?! УПРАВАТА НА САЙ
    • Българийо,сълзите си изтрий,срамът измий
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 22.09.2022
      Защо злобарите  и некадърниците в изкуството се привличат и правят мизерии?! Какво ли правя тук наистина май на инат,щото една луда мисирка ми се налага с връзките и парите си,но явмно не трялва да вярвам в вешкото в човека. хищници сте отврат
    • sekirata Споделя
      от: А.Х.Т. sekirata cekupama · 21.09.2022
      Стреснат, зомбиран народ,така и ще си иде ако не му просветлее! Ама как да стане,по умните и свежа плът  ги купиха отвън, продадоха се за лична изгода и слава, тук останаха само....и пенсии!  
  • Добави ново...