Премини към съдържанието

Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си

от Анита Христова Трифонова,21.08.2021
  • 154 прегледа
  • 4 коментара

Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

10884533_10204490420477776_624031244_n.j

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!

Препоръчани коментари

Коментари

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

10884533_10204490420477776_624031244_n.j

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!

Линк към коментара
преди 8 часа, IvanKirov написа:

https://www.kaldata.com/forums/topic/295089-пп-възраждане-и-новия-месия/page/46

Има си нарочна тема за тия двуличници.

ЕТО ...ДОКАЗАТЕЛСТВОТО -СПРЯХА МЕ ЗА ТРИ МЕСЕЦА, ЗАЩОТО НЕ ИМ ИЗНАСЯМ

И АЗ НЕ СЕ НАТИСКАМ ВЕЧЕ ДА СЪМ В ТАКЪВ ПРОДАЖЕН САЙТ И СЛУГА НА ТУРЦИТЕ И АМЕРИКАНСКИТЕ ШПИОНИ ТУК, А ГЕРБ СА ВЕЧЕ МЪРТВИ!

Финиш, окончателен, край на Герб!   И ще бъде!

С някои от този сайт може да се засечем някъде ,нали?

А.Х.Т. 

НЕ ИМ ИЗНАСЯ ТОЗИ КЛИП, НО Е ИСТИНА -ГОЛАТА ИСТИНА!

Линк към коментара
преди 11 часа, Анита Христова Трифонова написа:

ЕТО ...ДОКАЗАТЕЛСТВОТО -СПРЯХА МЕ ЗА ТРИ МЕСЕЦА, ЗАЩОТО НЕ ИМ ИЗНАСЯМ

Tъй са те, новите "патриоти". Със същите приказки Валери Симеонов подлъга народа. Поредният оцапал думичката. Нито е първия, нито ще е последния. Костадинов е просто поредният.

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване