Премини към съдържанието

Това е нелепо -мерките са незаконни, антикоституционни! Зеленият сертификат е дискриминационен.

от Анита Христова Трифонова,27.01.2022
  • 93 прегледа
  • 4 коментара

Това е нелепо -мерките са незаконни, антикоституционни!Зеленият сертификат е дискриминационен.

Продължение от днес на темата "зеления сертификат и неговата (не)ефективност". Обграден от редица медии, отговарях на така "значимите и екзистенциални" за България въпоси около как ще се влиза в народното събрание

Продължение от днес на темата "зеления сертификат и неговата (не)ефективност". Обграден от редица медии, отговарях на така "значимите и екзистенциални" за България въпоси около как ще се влиза в народното събрание.

Препоръчани коментари

Коментари

А,защо тогава си правим противогрипни ваксини.Защо не помислим,ние да заразим десетки хора, или от други да се заразим. И колко,ще струва лечението, в БГ 5000лв, в Германия 19000 евро, и трябва ли държавата да плати тези разноски. НЕ ,ако не си ваксиниран, даже и прием в болницата ,нас ,ни коства маска и две дози и то безплатно, струва ли си всекиден тест, за магазин, банка ,обществен транспорт и др.,Аз съм герой, не нося маска и не се ваксинирах, но после лечението безплатно и борба за живота си, или че друг се бори за живота си.

• Харесване 1
Линк към коментара

Тя се води отдавна, птичи грип, луда крава, така,че трябва да свикваме.Но, защо като лекари, учени, препоръчват предпазни мерки,  страни от скандинавия, първи се ваксинират, носят маски, като поемат отговорност за околните,БГ загуби един град , като Добрич, 30000 умрели.Психогията на Българина не се променила от времето, А.Константинов го е написал най добре.Видеото не гледах, защото е пълно навсякъе с фалшиви новини.

Линк към коментара

ще сложи ли омикрон край на кризата?

а

Защото ...знаете..  го казал е ПЕТКО РАЧЕВ СЛАВЕЙКОВ!

Не сме народ...

Вандалщина има и тук спрямо мен от едни и същи плъзнали като ........в интернета-с интриги,хакерства, тролят, мизерии...Защо на мен ли?

Не е само на мен това вече се разбра.

ето... 

Да, имам широк обхват ....пея, свиря, композирам, пиша стихове, проза, политика споделям, клипове,колажи правя...доста неща които някои които се ровят в блога ми или не могат или не искат, но проблем тяхен.

Тогава какво ги дразнят моите постове?Ами чиста проба завист и злоба най ,вече на една бедна душица ,уж творец!

Що за същество си когато ти казват,че не те искат в профила си и изобщо, и да се вреш?

Оооо... не е за кеф само, а си  е  простотия!

Копукова само Шуман ти е кусура...ха ха ха ......Докога ще си чешеш езика с общи приказки и да ги пускаш кат поезия...голям смях си!

Изтриват се само стиховете ми най-вече и то в блога ми .

Няма да пускам вече стихове изобщо щом се крадат и после се трият-постовете със тях.

Дори идеи и теми,дори това се взаимства.

МОЕТО СТАНОВИЩЕ  И ДОКАЗАТЕЛСТВО ЗА НАМЕСА -ВЪНШНА! "ЛОША СИ КОМШИЙКА"-автор А.Х.Т. sekirata

Лоша си комшийка -поезия А.Х.Т. sekirata cekupama

Цяла серия от клипове с мои стихове е изтрита от блога ми,начело с този...

Той е отпреди месец пуснат от мен в ютубе,но какво била

работата...ето с по нова дата-взаимствана тема.Каквото качвам в КЛипове, осоБено стихове това качвам и тук в блога на сайта!

Къде са ми нещата. Аз съм права, че се взаимства след като се изтрие оригинала.Наистина гнусна работа.Така ли се става голямата поетиса и писателка?Питам за вандалщината?

ПО СЪСЕДСКИ

Росица Копукова

Публикация от Росица Копукова в хумор · Сряда в 12:28

2022

28 прегледа

"Вчера казва нашият комшия:

- Пий го,казва, вино не седи,

ферментира, затова го пия

баш навреме, да ме омъгли.

Грижи ежедневни да забравя,

дип че имам аз добра жена.

Купя ли бутилка и не бавя

да я поотворя вечерта.

Я вземи сега това шишенце,

дар от мен и вечер си пийни.

Някога, наместо стиховенца,

човеку трябва...да се омъгли."

26 януари 2022г., София

Росица  КОПУКОВА

Лоша си комшийка

от Анита Христова Трифонова,18.12.2021
  •  46 прегледа

sekirata Losha si komshiika

Театър ли е ? Госпожата пише,жалва се ужким от  Вас-управата на сайта , а всъщност моят блог се манипулира, стоят нейни постове  пълни с вулгаризми,цинизми и обиди,както и в коментари ,емотикони и .т. н , и какво да си мисля? И Продължава,няма как управата на сайта да не знае, да не вижда.. 

....... докладвам...все тая?!

Ясна работа,нали?

В този блог има разни категории и аз ги спазвам.

Никъде не пише ,че трябва да качвам само стихове и разкази,че да има материал за взаимстване от тази,тези които най-много ги дразнят моите песни и политически постове-те няма как да се крадат...ха,ха ! Ами имам право да пускам в различни категории както и да редактирам,нали? А колкото до обидите ,този който употребява вулгаризми и цинизми излага себе си и сайта дори и целта да е да бъда прогонена ,да се засрамя,интересно от какво и от кого?Не налагам само поезия и не вземам чужди идеи,теми...цели изрази, за лични цели .Не участвам в никакви групички и не си разменям паролата с други потребители.

Ще си пусна сега цялата серия в по един пост ,  СЕГА. Вече няма закоГа се трие...взета е идеята от един засега.

Но и другите ми изтрити явно ги чака същото..Сега ясно ли Ви е защо дразнят песните ми,които почти не се пипат и постове с клипове за протести, политич.статии ?

Това доказателствО и още ...ще ги разпространя...

Затова имам малко поезия в блога си,защото се трие ,яко се трие, особено това което е хубаво и за взаимстане-де идея, де нещо друго.

Големите поетеси...браво ,бе!

29 януари 2022.,Плевен

Анита  Христова Трифонова 

Наистина прави се всичко възможно ,за да напусна сайта ,ще станете ли по-добри поетеси и потребители,по красиви ...тогава?!

Чашата преля!

Какво предлагате?

Но не Вие няколкото -групичката, а управата на сайта питам.

При това положение няма как да пускам конкретно мои стихове и разкази.

Линк към коментара

IP.Board Videos by DevFuse
  • Добави ново...