fbpx
10 C
София

Първи кадри от The Lord of the Rings: Gollum представят възможностите на новите конзоли

Най-четени

Даниел Десподов
Даниел Десподовhttps://www.kaldata.com/
Новинар. Увличам се от съвременни технологии, информационна безопасност, спорт, наука и изкуствен интелект.

Все още нямаме конкретна дата на издаване на следващото попълнение в епичния франчайз The Lord of The Rings – видеоиграта Gollum. За сметка на това обаче в интернет се появиха изненадващи изображения на геймплея на играта. Не се знае на какъв хардуер е заснето, но е абсолютно възможно така да изглежда играта на Xbox Series X.

Изображенията са налице благодарение на немския гейминг портал GameStar. В тях виждаме предимно ръчно нарисувана околна среда (леко наподобяваща Ori поредицата, но изцяло 3D). Тя не е впечатляваща като последните технологични иновации като Control или Death Stranding, но въпреки това някои ефекти допринасят за максимално предаване на усещането. Изглежда сякаш обаче тук не са активни технологиите за трасиране на лъчите и реалистично осветяване, което ни навежда на предположението, че кадрите идват от PlayStation 4 или Xbox One. Разбира се, още е рано и Microsoft и Sony са раздали своя нов хардуер на много малко студия. Едва ли от Daedalic Entertainment, разработчика на играта, са успели да се сдобият с PS5 или Xbox Series X поне на този етап.

Все още не можем да потвърдим, че The Lord of the Rings: Gollum ще изглежда така, след като играта се очаква да дебютира чак следващата година. Анимационният графичен стил определено е необичайно допълнение, но дебютът ѝ е далече, така че е рано да се каже колко успешна ще е тя.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iOS и Huawei!

Абонирай се
Извести ме за
guest

1 Коментар
стари
нови оценка
Отзиви
Всички коментари

Нови ревюта

Подобни новини