Компанията Kodak пусна нов фотоапарат с моментален печат Printomatic. Снимките се създават с помощта на 10 MP сензор и веднага се отпечатват, излизайки от страничен отвор на камерата. От компанията, наричат устройството идеалното решение всичко-в-едно за създаването и незабавното споделяне на весели снимки.
„Kodak Printomatic е съвременен фотоапарат с прекрасен баланс на цифрови и аналогови технологии — казва Стивън Овърман, старши специалист по маркетинга в Kodak. — Това е достъпно устройство за всеки, който иска да улавя незабравимите момент години напред„.
Фотоапаратът може да бъде закупен от интернет и магазините в края на септември 2017 г. за 70 долара и с касета от 10 листа ZINK Photo Paper. Допълнителните касети струват по 9 долара (20 листа) и 20 долара (50 листа).