fbpx
14.8 C
София

SilverStone пусна корпуса Milo ML06-E

Най-четени

Светослав Димитров
Светослав Димитровhttps://www.kaldata.com/
Занимава се със създаване на съдържание за уеб от 2009 г. с над 9000 написани новини за Калдата. Интересува се от SMM, Афилиейт и др.
Компанията SilverStone представи обновения HTPC (Mini-ITX) вариант на корпуса Milo ML06, носещ лесното име Milo ML06. В сравнение с предшественика си, той е получил компактен 120-мм вентилатор (1500 об/мин, 18 децибела), възможност за монтиране на Mini-DTX дънна платка (203×170 мм), ниско профилни двуслотови графични карти с дължина до 175 мм и ширина 75 мм. Теглото на ML06-E се е увеличило относително в сравнение с ML06 с цели 280 грама – до 2,68 кг, а размерите остават същите – 350 (Д) х 205 (Ш) х 99 (В) мм.

Корпусът е изработен от стомана с дебелина 0.8 мм, а предния панел – от 7 мм алуминий. Той поддържа използването на CPU-охладители с височина до 70 мм, захранващ блок с форм-фактор SFX, 3,5-инчов HDD (или оптично устройство) и четири 2,5-инчови твърди дискове или твърдотелни носители. В края на предния панел са разположени портовете USB 3.0 (2) и жаковете за слушалки и микрофон.

На снимките, Milo ML06-E изглежда малко по-тъмен от ML06, макар, че това ще бъде забележимо в серийния модел. Новата кутия ще бъде достъпна на пазара на цена от около 90 долара.

Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iOS и Huawei!

Абонирай се
Извести ме за
guest

0 Коментара
Отзиви
Всички коментари

Нови ревюта

Подобни новини