Светът може и да се е събудил с болки в главата след посрещането на 2023 г., но Джак Уолтърс се е събудил през 1998 г. Той толкова много обича 90-те години, че живее в миналото.
Очаква с нетърпение да минат още 12 месеца до любимата му година.
Той живее в свят, изпращащ годината, в която Тони Блеър стана министър-председател, принцеса Даяна почина, а Spice Girls току-що покориха света с песента си Too Much. Чувства се по-щастлив, защото тогава животът е бил по-прост.
Заради това е преобразил дома си в Тидесуел, Дербишир, в един своеобразен рай от 90-те.
Оборудвал се е с всякакви технологии от този период. Вместо Netflix гледа филми и видеоклипове на VCR видео плейър. Неговият Spotify е просто Walkman. В момента слуша музика от компилациите Now That’s What I Call Music – томове от 20 до 45.
Те обхващат периода именно между 1990 и 1999 година.
Признава, че има смартфон, но през повечето време използва “истинския” си телефон – Nokia 2110.
Неговата мания е интересна, предвид, че няма спомен за тези години. Той самият е роден през 1998 година.
Въпреки че съм твърде млад, за да си го спомням, много от декорациите ми напомнят за семейния ми дом, а също и за къщата на баба ми. Има нещо хубаво в това да се чувстваш така, сякаш всяка вечер се прибираш в къщата на майка си.
Що се отнася до външния свят, той се придвижва с Ford Mondeo от 1995 година.