В популярната игра SimCity ще се появят увеселителни паркове. Тази информация е публикувана в множество онлайн-агенции и в официалния фейсбук на играта.
Продажбите на DLC (Downloadable content) версията The SimCity Amusement Park Pack, която добавя в играта възможност за строеж на лунапаркове ще започнат на 28-ми май, като точната цена все още не е обявена. Версията ще излезе само за персонални компютри, а през месец юни се очаква излизането на играта и за Mac.
Чрез The SimCity Amusement Park Pack става възможно строенето на развлекателни паркове в средата на града. В тях ще бъдат достъпни най-различни атракциони, които ще позволят на градските управници да привлекат туристи и по този начин да увеличат постъплението на парични ресурси в градския бюджет.
Предишната част на този симулатор за строеж на градове се появи през месец март и се съпроводи от скандал: SimCity изисква непрекъснат Интернет, а сървърите на играта не се справиха с геймърския наплив. В продължение на няколко седмици след излизането на тази част, играта работеше с прекъсвания, което предизвика гнева на играчите.
Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.
С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.
Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!