РС версията на Tom Clancy’s EndWar ще закъснее

Най-четени

Калин Карабойчев
Калин Карабойчевhttps://www.kaldata.com/
Калин Карабойчев е управител на Kaldata.com - най-големият български IT портал. Повече от 25 години се занимава активно с разработка и популяризация на услуги в българския интернет.

Изпълнителният директор на Tom Clancy’s EndWar коментира, че РС версията на играта по всяка вероятност ще се забави минимум с една седмица заради изключително голямото пиратство в компютърния сектор. Michael de Plater разкри, че компанията се притеснява от пиратството и точно поради тази причина вече повечето игри ще излизат за РС с известно закъснение въпреки желанието на компаниите да пускат заглавията си за всички платформи в един ден.

Като допълнение към решението на Ubisoft от Electronic Arts също масово започват да забавят РС версиите на игрите си с поне две седмици. Пример за това е Mirror’s Edge, която ще излезе за конзоли на 11 ноември, а дата за РС версията все още не е оповестена въпреки, че играта е готова.

Напомняме ви, че Tom Clancy’s EndWar се очаква да се появи в търговската мрежа в цял свят на 7 ноември.

Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.

С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!

1 Коментар
стари
нови оценка

Нови ревюта

Подобни новини