Специално за 150-годишнината на прочутата парижка бижутерийна къща Boucheron, компанията Vertu създаде златен мобилен телефон Vertu Boucheron 150.
Мобилният телефон е базиран на моделите Vertu Signature, но външният вид на устройството е с радикални промени. Украсен е със злато, сапфир и кристали. Трябва да отбележим, че Vertu Boucheron 150 се съхранява в кутия от орехово дърво, създадена от швейцарската компания Reuge.
Според производителите на този шедьовър, за да направят тази уникална форма им е отнело 1000 часа, още 700 часа за полиране и 500 часа за ръчното му сглобяване. Що се отнася до техническите спецификации, в момента е известно само, че поддържа мрежи от трето поколение.
Предполага се, че цената на новото уникално устройство ще бъде около $30000.
Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.
С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.
Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!