ViewSonic представи два нетбука за Европа и Азия

Най-четени

Калин Карабойчев
Калин Карабойчевhttps://www.kaldata.com/
Калин Карабойчев е управител на Kaldata.com - най-големият български IT портал. Повече от 25 години се занимава активно с разработка и популяризация на услуги в българския интернет.

Компанията ViewSonic обяви пускането на два нови портативни компютъра, които са предназначени за интернет приложения.

И двата дебютанта са снабдени с 10.2-инчови LCD дисплеи (резолюция 1024 x 600 пиксела), по един гигабайт DDR2 оперативна памет, 160 GB твърд диск, Wi-Fi и вграден четец на карти.

Моделът ViewSonic VNB100 е създаден на базата на процесора Intel Atom N270, оборудван е с 1.3-мегапикселова уеб камера, ExpressCard 34 слот и три USB 2.0 порта. При това, устройството има размери 253 x 189 x 36 мм и тежи 1.4 кг.

VNB101 разполага с процесор Intel Atom N280, 0.3-мегапикселова уеб камера и Bluetooth 2.1+EDR модул. Характеризира се с размери 266 x 182 x 27 мм и тежи 1.1 кг.

Горепосочените продукти ще се повят първо във Великобритания за 256 и 293 паунда, съответно за ViewSonic VNB100 и ViewSonic VNB101.

Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.

С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!

Предишна новина
Следваща новина

Нови ревюта

Подобни новини