iPad вдъхнови 177 хиляди съобщения в Twitter за час

Най-четени

Калин Карабойчев
Калин Карабойчевhttps://www.kaldata.com/
Калин Карабойчев е управител на Kaldata.com - най-големият български IT портал. Повече от 25 години се занимава активно с разработка и популяризация на услуги в българския интернет.

Новото творение на Apple, което се нарича iPad доведе до вълна от съобщения, която заля Twitter през първия час, след официалното представяне. Информацията е от Trendrr.com.

Представянето на таблета iPad накара хората да залеят социалната мрежа Twitter със 177 хиляди реакции. Това прави близо 3000 съобщения за минута. Анализаторите определят активността и размера на реакциите като изключителни. След първоначалния пик активността е спаднала, но се е запазила за дълго на нива от 75 000 съобщения в час или 1000 всяка минута.

Новото устройство на Apple е представено като нещо средно между смартфон и лаптоп. Набляга се на големия сензорен дисплей, който е основен акцент в устройството. Налице е и функцията iBooks, която позволява на потребителите да купуват и четат книги. Всички налични софтуерни приложения са разработени специално за iPad, за да може да се използват максимално възможностите на сензорния екран.

Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.

С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!

9 Коментара
стари
нови оценка

Нови ревюта

Подобни новини