Наскоро Activision официално анонсираха, че работят върху продължението на популярната поредица Call of Duty. Продължението ще поддържа духа на Call of Duty 4, но с различни военни тактики, което означава, че сценариите за Втората Световна Война няма да участват. Играта ще бъде пусната за шест платформи – PC, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo DS, PlayStation 2 и Nintendo Wii.
Все още не е предоставена информация относно датата на появяване на играта, но най-вероятно това ще се случи през тази финансова година, т.е. преди 31 март 2009 г.
Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.
С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.
Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!