Разработват продължение към White Knight Chronicles

Най-четени

Калин Карабойчев
Калин Карабойчевhttps://www.kaldata.com/
Калин Карабойчев е управител на Kaldata.com - най-големият български IT портал. Повече от 25 години се занимава активно с разработка и популяризация на услуги в българския интернет.

White Knight Chronicles е разработена от Rogue Galaxy (Dark Cloud studiо 5). Тя е фентъзи RPG с много стратегия и екшън и ще пристигне във версия за PS3. Moжете да играете и самостоятелно, и с приятели в мрежата до максимум четирима души. Главният герой е изключително смел и всеотдаден на мисиите си, но най-впечатляващото качество в неговата характеристика е способността му да се преобразява.

По време на годишната церемония, провеждана в чест на принцесата на Balandor, групировка, позната под името „магьосниците“, внезапно нападат кралството, търсейки силата на Белия рицар, която се събира в на пръв поглед обикновена броня. По време на суматохата от атаката на групировката младият Leonard успява да се измъкне и по случайност намира тази броня. След като облича доспехите, героят се преобразява в Белия рицар и съумява да надхитри враговете. Те обаче отвличат принцесата… Нейното спасение се превръща във ваша мисия в играта.

White Knight Chronicles ще се появи в Европа и Северна Америка към края на тази година или в началото на идната 2010 година. Въпреки че дебютът на играта все още не е факт, Rogue Galaxy съобщиха пред пресата, че вече са започнали работа по втората част към White Knight Chronicles.

Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.

С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!

Нови ревюта

Подобни новини