-
Помощ при избор на принтер.
Значи разбрах, че ще стане сложно е но ще го напасна някак. Ако трябва цяла кутия листове ще изхабя, но накрая ще го напаснем. Първият ни лист го правихме още миналата година и картите не са мръднали, няма нужда от ламиниране. То се продават и протектори за такива карти, при нужда ще си вземем. Качеството си е както на оригиналните. Пробвали сме и на 300грама хартия, то даже се води картон и няма почти никаква разлика с гланцираната. Иначе до сега сме ги правили лицата на 160 грама гланцова и на една по обикновенна и тънка гърбовете и си ги слепваме да станат на дебелина горе долу като нормалните. На мен ми трябва принтер който да е цветен, да работи най-вече с 300 грама хартия/картон , с гланцова хартия A4, също да може и фото хартия от тази по лепкавата за снимки ако ми се наложи да си вадя някой път и тн. Вече знам, че може и с магнинта хартия и лепеща, но това не е толкова важно Най важно ми е да мога да си правя картите на 300 грама хартия и да си вадя снимки и картинки. Просто искам да ми препоръчате няколко моделчета, които ще ми вършат работата за която ми трябват. Ние сме събрали 300 лева. Може принтера да е около 250лв и мастилата ги гледахме по 50 лева някъде комплект. Хартията ще си ги поръчваме допълнително Виждате, че това ми е чужда тема и ако говоря глупости не ме съдете
-
Помощ при избор на принтер.
Така е, но всеки гледа как да те прецака Реално този лист не би трябвало да струва повече от 2 лева, а ми искат по 5лв. Той вече един път като е почнал да ни взима по толкова едва ли ще се съгласи да намали. Питахме и ако си купим хартия и му донесем дали ще може да ни ги направи и ни отвръща, че работи само с негова хартия... За това тези дни си мислихме и с моя приятел сме събрали едни 300 лева за да си вземем принтер и мастило и каквото още му трябва и да си правим всичко на спокойствите.
-
Помощ при избор на принтер.
Ами една карта е 5.5см/8.5см. На един лист са 9 карти.
-
Помощ при избор на принтер.
Печатаме ги на А4 гланцирана. Ясно ни е че ни лъжат и само гледат да ни вземат парите защото уш хартията била скъпа и тн. Ние сме я намирали същата за 10 лева в интернет и в пакетчето бяха 100 200 листа. Ама нямаш избор, ако тръгнеш да спориш ще ти каже, че това са цените и ако ти изнася И за това сметнах, че ще ми е по-добре да си взема мой принтер и да си правя каквото искам. Обиколили сме всяко фото и най евтиното беше 5 лева на лист, другите бяха по 8-10лв.
-
Помощ при избор на принтер.
Проблема е че тук ни взимат доста скъпо за лист. Едното фото иска по 10лв а другото по 5лв. Сигурен съм че може да се напасне да си излизат и гърбовете, гледали сме клипчета и става. Но тези тук не искат и да се занимават да напасват и просто казват, че няма как. То ако реша да си направя колекцията която искам ще ми излезе по скъпо отколкото да си закупя принтер Дали ще може да се намери качествен принтер който да си ги изкарва с хубаво качество като на снимките? От доста време искам да си закупя за да си правя и разни картички, картинки и тн. https://desktop.bg/printers-brother-DCP_15-DCP1512EYJ1 този ще ми свърши ли работа?
-
Помощ при избор на принтер.
Това с лепилото сме го правили. Принтираме първо лицето и после задната част и ги слепваме, но трябва да ги изрязваме една по една. Виждал в интернет как ги принтират и от двете страни и искам така да ми се получат и на мен. Не знам във фотото тук сме пробвали първо лицето и после обръщаме листа за да направи и гърбовете и винаги има разминаване със 5 6 милиметра. Не знам дали не му е от програмата да не може да ги напасне или нещо друго. Сега ще ви дам пример със два отделни листа (единия е лицето а другия гърба) Сложил съм ги на светлина да видите как се разминава. Пробвали сме всякак и човека от фотото ни казва, че няма как да съвпадне с предната част. Аз искам като си принтирам лицето да обърна листа и да принтирам и гърба и да съвпадне всичко. Без да лепя нищо, а само да ги изрязвам. А и горе долу колко листа от A4 ще мога да направя с един комплект мастило? В краен случай, ще ги принтирам на отделни листове и ще ги лепя, но знам че може и да се напаснат някак. Пратете ми тогава няколко моделчета, които ще ми свършат работа. Качеството да си е както на снимките, които съм пратил и да работи и с дебела хартия и картон, понеже ще си правя и други неща с него Пък ще почерпа където е нужно. Ако има и от плевен някой още по добре
-
Помощ при избор на принтер.
Здравейте група! Искам да си закупя принтер, но не разбирам нищо от този вид устройство. Принтерът трябва да е цветен. Най-вече ще ми трябва за да си правя едни карти от една игра. Един приятел ходи във фотото, но там човека може да ги принтира само отпред, а аз искам да може и от двете страни и да си съвпадне всичко. Ще кача снимки на картите, които искам да принтирам за да ме разберете по лесно. Идеята ми е тези двете картинки да си съвпаднат при принтирането и да са както на последната снимка. Пробвали сме във фотото да ги напаснем по всякакви начини, но не става. Обръщали сме листовете след като сме направбили лицето, но гърба винаги се разминава със предната част около 1см. Човека каза че ми трябва по специялен принтер и ми каза да потърся в интернет. Успях да намеря този на който пише, че принтира двустранно и според мен май това ми трябва. Но ако греша ме поправете, както казах нищо не разбирам от принтери Бюджета ми е от 100 до 200 лева, ако може да се намери принтер който да ми свърши работа за тази цена ще е супер. Също така не разбирам и от мастила ще се радвам да ми пратите и комлпекти с мастило и кабели за свързване с компютъра и тн. Принтера ще се ползва и за други неща но най важно ми е тези карти да могат да се получават. Също така забравих да спомена че трябва да може да работи до 300грама хартия A4. Това е всичко. Ето и принтера който съм харесал. https://desktop.bg/printers-hp-DeskJet_Ink-hp_deskjet_ink_advantage_5075_allinone Благодаря!
-
Людмил Любенов последва GET_RIGHT
-
GET_RIGHT обнови профилната си снимка
-
Търся една песен, но не й знам името
Разглеждащи това в момента 0
- Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.