Скоро след появата iPad стана ясно, че устройството на Apple няма да поддържа Flash. Това ще бъде проблем за повечето потребители, които желаят гледат видео в Hulu или да използват някое друго Flash-базирано приложение.
Adobe съобщи в изявление, че единствено от Apple са виновни за липсата на така нужната технология в iPad. Чрез Gizmodo, Adobe направиха следното изказване:
„Изглежда, че от Apple продължават да налагат ограничения на своите устройства, които ограничават както издателите на информация, така и потребителите. iPad потребителите няма да имат достъп до пълната гама от уеб съдържание, включително над 70% от уеб игрите и 75% от видеоклиповете в интернет.“
Ако се опитате да се свържете към Disney, Hulu, Miniclip, Farmville, ESPN, Kongregate или JibJab — без да споменаваме милионите други услуги, които използват Flash – няма да може да направите нищо.
Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.
С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.
Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!