NEXT BASKET

Ключово партньорство между NEXT BASKET и euShipments.com за фулфилмънт и доставки

NEXT BASKET, иновативната софтуерна платформа, която предлага 360-градусов бизнес модел за управление на онлайн бизнеси, сключи дългосрочен договор за фулфилмънт (складиране на продукти за онлайн доставки) с euShipments.com. Това важно партньорство предоставя възможност на всички компании, използващи платформата на...

NEXT BASKET получава финансиране от Иновейшън Кепитъл

NEXT BASKET, българският стартъп, създаден през 2022 г., е на път да революционизира индустрията на електронната търговия. С непрекъснат растеж и амбициозна визия за промяна на електронната търговия не само в България, но и по света, компанията наскоро приключи...

NEXT BASKET: Вашата платформа за бърз и безпроблемен старт в онлайн търговията

Представяме ви NEXT BASKET - иновативната платформа, която предоставя ключови решения за онлайн търговия. Тази платформа е перфектната отправна точка както за съществуващи бизнеси с физически обекти или производствени бази, които искат да се присъединят към дигиталния свят, така...

NEXT BASKET грабна награда на церемонията „Компания на годината 2023“

Българската компания NEXT BASKET спечели наградата „Компания на годината“ в категория „Start-up на годината“. Организираната от списание и клуб Business Lady инициатива се проведе за девети пореден път на 31.05.2023 г. и отличи най-успешните управленски модели и ефективни бизнес...

NEXT BASKET – връзката на физическия ви магазин с европейските пазари

Стоката във физическия магазин служи за склад на онлайн магазина NEXT BASKET дава нова перспектива на местните бизнеси, създавайки онлайн версия на физическите им магазини. Стоките, налични във вашия физически магазин вече могат да станат видими за по-голяма аудитория под...

NEXT BASKET предлага автоматизирани функции за SEO оптимизация на сайтовете

Всеки собственик на уеб сайт е запознат с понятието SEO - сложен и стратегически процес, който има за цел подобряване на класирането в търсачките като Google и Bing. Това води до повече конверсии (покупки), без допълнителни разходи. Факторите, влияещи на...

Бизнес моделът SELF на NEXT BASKET

След успешния старт на пилотния онлайн магазин на NEXT BASKET - sasaki-shop.com - и отличните резултати при тестовете за скорост и издръжливост, платформата е във финалната си фаза на разработка преди пускане на пазара. Очаква се първата ѝ версия да...

Преимуществата на NEXT BASKET – иновативна софтуерна платформа за е-бизнес

NEXT BASKET предлага изцяло нов подход за управление на онлайн магазини. Софтуерната платформа, която ще стартира през юли месец тази година, се отличава с изключителни предимства, които пренасят е-търговията на друго ниво. Създадена от глобален екип с богат опит...

Евгени Йорданов от NEXT BASKET – сред най-влиятелните ИТ фигури в България

Евгени Йорданов, главен изпълнителен директор на иновативната софтуерна платформа NEXT BASKET, е включен в топ 100 на най-влиятелните ИТ личности в България за 2023 година според индекса на Career Show. Резултатите са обявени на 25 април след гласуване, проведено...

NEXT BASKET със 100% резултат в Google PageSpeed Insights

Инструментът тества качеството на сайтовете в реално време и дава оценка от 0 до 100 по различни показатели. NEXT BASKET, новата платформа за електронна търговия, предназначена за малки, средни и големи предприятия, наскоро тества своя пилотен уебсайт за електронна търговия...

NEXT BASKET си партнира с Noble Graphics за следващото ниво маркетинг

NEXT BASKET - ново поколение платформа за електронна търговия, която предстои да стартира през следващите месеци - вече има и своя достоен партньор в сферата на дигиталния маркетинг и рекламата. Компанията обяви стратегическо партньорство с Noble Graphics - единствената...

Платформата NEXT BASKET с успешен тест при 50,000 потребителски сесии

Управлението на магазин за онлайн търговия може да се окаже истинско предизвикателство - както за тези, които имат предишен опит с електронното търгуване, така и за онези, които за първи път се заемат с това начинание. Едно от правилата на...

Онлайн магазин с доставка до 28 европейски държави от NEXT BASKET

Последното европейско проучване относно трансграничните онлайн покупки показва, че около 36% от потребителите онлайн са пазарували от друга държава в ЕС през последните три месеца преди запитването. При население от 746 милиона, следващата сметка е много проста: Достъп до интернет в...

Първият електронен магазин на NEXT BASKET е тук

След като скоро обяви официалните си варианти за сътрудничество и цени, днес платформата за изработка на онлайн магазини NEXT BASKET ни показва и първия си напълно готов е-магазин. Това е sasaki-shop.com - официален дистрибутор на професионален клас аксесоари за художествена...

Как може да се ползва платформата за онлайн магазини NEXT BASKET?

Докато първите онлайн магазини, изградени върху ултрамодерната платформа NEXT BASKET са в разработка, компанията вече споделя официален списък с варианти за партньорство. Алтернативите обхващат нуждите на широк кръг от търговци и предприемачи - от малки и стартиращи бизнеси до корпоративни...

Какво ново предлага NEXT BASKET на бизнеса?

Начините да превърнете един онлайн магазин в инструмент за реални печалби съществуват… Стига да успеете да ги откриете, да ги съберете на едно място, да се научите да ги използвате и да имате ресурса да се учите от грешките...

Онлайн бизнесът получава всичко в едно с NEXT BASKET

NEXT BASKET е първата платформа в света, която ще съчетае изработка на онлайн магазин с услуги за складиране и фулфилмънт, складов софтуер и вградена ERP система. Тя събира не едно място всички функционалности, интеграции и професионални услуги, необходими за...

Нови ревюта

HUAWEI WATCH GT 7 Pro ме накара да забравя най-досадното нещо при смарт часовниците

Има технологични продукти, за които можеш да си изградиш доста ясна представа за два-три дни. При смарт часовниците това почти никога не е така....

Най-четени